mate964

Case 5140 problem z napędem

Polecane posty

mate964    0

Witam panowie mam problem z przednim napędem ciągnie na połowie mocy , prawdopodobieństwo sprężyna na koszu albo tarczki , teraz pytanie jest ktoś kto to robił i ma zdjęcie lub opisze w którym miejscu w skrzyni się kosz znajduje i którym elementem najlepiej odjechać żeby się mocno nie narozbierać i żeby nie siedzieć że dwa tygodnie przy tym , już rok z tym jeżdżę ale jak się zakopie to przód nie chce mnie wypchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Rozjeżdżasz między dwoma skrzyniami, jak ściągniesz podłoge pod siedzeniem to masz dojście do śrub i rozłączenia węży, bak oczywiste do zdjęcia, kabina z tyłu do odkręcenia, do rozpięcia przewody hamulcowe, dżwignie hydrauliki i wom i odjazd tyłem... Przy zjeździe lekkie kombinacje aby 3 wałki się zeszły- dolny wałek ustawisz śrubokrętem przez korek spustu oleju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate964    0
6 minut temu, JD1052 napisał:

Rozjeżdżasz między dwoma skrzyniami, jak ściągniesz podłoge pod siedzeniem to masz dojście do śrub i rozłączenia węży, bak oczywiste do zdjęcia, kabina z tyłu do odkręcenia, do rozpięcia przewody hamulcowe, dżwignie hydrauliki i wom i odjazd tyłem... Przy zjeździe lekkie kombinacje aby 3 wałki się zeszły- dolny wałek ustawisz śrubokrętem przez korek spustu oleju...

Czyli śmiało sprawa do ogarnięcia , po rozjechaniu odrazu ukazuje się kosz przedniego napędu tak ? , Jakieś specjalne klucze do tego trzeba , czy ściągacze czy wszystko spokojnie się ogarnie ? , Jest coś naco zwrócić szczególną uwagę żeby czegoś nie popsuć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Z tego co pamiętam to najpierw będzie hamulec ręczny który przy okazji można też zrobić, pooznaczaj kostki instalacji żeby nie pomylić(np czujniki 1 i 2 biegu oraz 3 i 4), jak masz pneumatykę to też trzeba ja trochę rozebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hela4321    22

Kosz znajduje się między dwoma skrzyniami najlepiej unieść kabinę do góry wtedy bez problemu idzie odkręcić rurki hydrauliczne oraz kostki z kablami oraz ściągnąć prawe tyle koło wtedy jest większy dostęp do rurek kosz znajduje się na początku po rozjechaniu przy okazji można zrobić ręczny Ja u siebie miałem podobny problem tylko że u mnie poszedł tryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kolibee
      Witam, orientuje się ktoś jakie powinno być prawidłowe ciśnienie oleju silnikowego w case 845xl ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez volteno
      case mx 100c gdy używam hydrauliki  zewnetrzne to czasami  ginie  cisnienie .Nie jedzie ,nie skreca i nie podnosi,po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy.Jakie mogą być przyczyny?
    • Przez Drobna2021
      Witajcie. Mam problem z podnośnikiem w ciągniku case cs 86. Problem polega na tym, że odrazu po odpaleniu ciągnika podnośnik sam zaczyna podnosić i podnosi do samego końca nie rozłączając się gdy już podniesie się do najwyższego poziomu. Na kontrolce diagnostycznej  mogą dioda 3 razy i za chwile 7. (3-7) czy ktoś odczyta ten kos usterki? Może ma ktos instrukcje obsługi tego ciągnika? Lub wykaz części hydrauliki tego ciągnika, zawór ehr, kody błędów, wykaz przekaźników? Proszę o pomoc. 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj