inspire1

(874.90T) 1000.4WT świeca płomieniowa

Polecane posty

inspire1    0

Witam,

Dysponuje ktoś schematem albo jakimiś zdjęciami, jak podłączone (skąd) jest paliwo do świecy płomieniowej? Ze strony elektrycznej zwykły "pstryczek" powinien załatwić temat. 

U mnie siedzi tylko świeca, resztę ktoś zdemontował...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Zasilanie można podłączyć za pompką paliwową.. niektórzy zakładają zbiorniczek płynu hamulcowego od c360 i też działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

Stacyjka jak ori to  ma załączanie świecy. Świecę zasilasz z filtra paliwa lub powrotu z pompy.

Edytowano przez jacek3773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inspire1    0
Dnia 31.01.2021 o 16:38, jaco512 napisał:

Zasilanie można podłączyć za pompką paliwową.. niektórzy zakładają zbiorniczek płynu hamulcowego od c360 i też działa

 

Dnia 31.01.2021 o 17:54, jacek3773 napisał:

Stacyjka jak ori to  ma załączanie świecy. Świecę zasilasz z filtra paliwa lub powrotu z pompy.

Stacyjka ori, tylko  już jakiś rzeźnik w niej grzebał.... Raz da się nią odpalić raz nie da... Dlatego mam dodatkowy przycisk zrobiony do odpalania. Jak będzie cieplej to chyba do niej zajrzę. 

Myślałem o takim podłączeniu zasilania paliwem ale mam obawy czy jak przestanę "grzać" świecę to czy ona z samego ciepła kolektora nie będzie puszczać paliwa, dlatego bezpieczniejszym wydaje się dodatkowy mały zbiorniczek z ew. kranikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stacyjka kosztuje 100pln więc bez przesady


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inspire1    0
4 minuty temu, piotrbm_211320 napisał:

stacyjka kosztuje 100pln więc bez przesady

Jakiś link gdzie to kupić w razie co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeladnik84    1

2 numery stacyjek są w originale - 04411512.4  lub 2.7659.047.0 do sprawdzeni która - ale jeszcze może być tam coś takiego jeśłi to Grand Prix  2.7659.135.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj