Polecane posty

yacenty    3884

Jak się kształtują ceny rzepaku na skupach? Jakie macie ceny rzepaku w 2021 roku na kontraktach, a jakie przy wolnej sprzedaży?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

U mnie rzepak kupują tylko w żniwa i nikt nie przechowuje a ceny z nowych zbiorów też nikt kontraktów nie podpisuje tylko wolny rynek.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Propozycja na dziś 1900netto, i to o 50zł więcej jak wczoraj!!!  Jakąś panika czy co? Bo na giełdzie ostro rzepak w górę!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Też mam ofertę na 1900zł/netto za 42%. Giełda cała na zielono.Trzeba myśleć o zbycie.  Nowe zbiory 1770zł/netto.

Edytowano przez marek1977
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
1 godzinę temu, piotreku1 napisał:

Propozycja na dziś 1900netto, i to o 50zł więcej jak wczoraj!!!  Jakąś panika czy co? Bo na giełdzie ostro rzepak w górę!!! 

Zaolejenie 42? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, wyrebski1 napisał:

..ale jeszcze dzisiaj nie widzę publikacji cen na giełdzie, że tak ostro w górę?

https://ahdb.org.uk/cereals-oilseeds-markets

Tu masz notowania brawie na bieżąco aktualizowane 

41 minut temu, JanKrzysztof napisał:

Zaolejenie 42? 

Zaolejenie 40, wilgotność 9%

Edytowano przez piotreku1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
2 godziny temu, marek1977 napisał:

Też mam ofertę na 1900zł/netto za 42%. Giełda cała na zielono.Trzeba myśleć o zbycie.  Nowe zbiory 1770zł/netto.

kto taką cenę daje na żniwa? Z Warmińsko- Mazurskiego ktoś podpisuje kontrakty? Po 1800 chyba jest szansa podpisać ,skoro jest już 1770.Można się skusić.W żniwa prawie  na pewno będzie max 1600.Z 25 ha trochę towaru by było,jeśli dobrze przezimuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
15 godzin temu, Adrenalinaa napisał:

I tu by sie przydał Wróżbita Maciej co robić sprzedawać czy trzymać :)

1/2 sprzedaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4061
18 godzin temu, piotreku1 napisał:

Propozycja na dziś 1900netto, i to o 50zł więcej jak wczoraj!!!  Jakąś panika czy co? Bo na giełdzie ostro rzepak w górę!!! 

300 zł na tonie  od żniw !  , przy 100 tonach  - 30000  zł w plecy dla tych co sprzedali w żniwa ! a ja dalej trzymam bo mam gdzie i magazyn się wraca bez roboty !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4061

W płaskim na paletach przykrytych materiałem i przedmuchuję  od dołu , w suchym   i  zimnym  robaków nie będzie .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

Wystarczy żeby w żniwa rzepak miał poniżej 8 procent wilgotności to mu nic nie będzie. U mnie na płaskim magazynie leżał dwa lata i nic mu się nie stało.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4061
3 godziny temu, casefarmer napisał:

Sprzedałem rzepak za 1880 netto z podwórka, lubelskie

jakiej firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

macie juz jakies propozycje kontraktów na przyszłe zbiory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj