roni9411

Komputer do rozsiewacza nawozów Kuhn Rauch MDS 18.2 Quatron A

Polecane posty

roni9411    30

A nie ma możliwości czytać prddkosci z tej anteny od nawigacji? Pytam z ciekawości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roni9411    30

Dziwne troche ale może i tak. A powiedz mi , widzę że nie masz telimatu , dlaczego? Jak radzisz sobie z przejazdami od granic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemi    45

Ponieważ nowego nie kupiłem , taki był . Albo sieje po granicy pola na jedna stronę , a w ścieżkach ujmuje 20 % . Jest klawisz telimat do procentowego  ujmowania jednej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roni9411    30

Rozumiem, ja właśnie bede zamawial i coraz bardziej mnie kusi ten telimat , niby mozna przestawic na łopatkach ale znow średnio mi się widzi wychodzić i przestawiać na każdym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.czy ma ktoś raucha ze streownikiem quantron m? Nie moge znaleźć nigdzie info na temat tego sterownika.czy jest to poprostu wczesniejsza wersja quantrona a i ma te same funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczechu18    0

Witam posiadam sterownik quantron a i ciagle wyskakuje błąd zasow i wyskakuje zatrzymaj i nie idzie rozsiewać pomoże ktoś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey8210    0
Dnia 5.01.2021 o 21:02, Mikruss napisał:

ja mam sterownik w starym mds 1142 i bez sterownika  to ja juz nie chce rozsiewacza. Ale proba krecona obowiazkowo przy kazdym nawozie, ten sam nawoz a rozna partia i juz inaczej  leci. Rozsiewacz jest chyba z 2005 roku i caly czas wszystko działa. Co do czujnika predkosci to zwykly kontrakton za 100 zl i masz czujnik predkosci....

A jak masz podłączony sterownik? Z czujnika koła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536
Dnia 20.05.2021 o 23:23, Szczechu18 napisał:

Witam posiadam sterownik quantron a i ciagle wyskakuje błąd zasow i wyskakuje zatrzymaj i nie idzie rozsiewać pomoże ktoś ? 

slabe zasilanie na glownym kablu co podlaczasz do ciagnika. U mnie jak nie laczy tez wyskakuje taki blad.

@Massey8210 czujnik na kole

20210623_092614.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey8210    0
Dnia 5.01.2021 o 21:02, Mikruss napisał:

ja mam sterownik w starym mds 1142 i bez sterownika  to ja juz nie chce rozsiewacza. Ale proba krecona obowiazkowo przy kazdym nawozie, ten sam nawoz a rozna partia i juz inaczej  leci. Rozsiewacz jest chyba z 2005 roku i caly czas wszystko działa. Co do czujnika predkosci to zwykly kontrakton za 100 zl i masz czujnik predkosci....

A jakim kablem masz połączony czujnik z komputerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey8210    0
Dnia 26.07.2021 o 11:46, Massey8210 napisał:

A jakim kablem masz połączony czujnik z komputerem?

Bo nie mogę nigdzie dostać kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    44
Dnia 5.01.2021 o 21:02, Mikruss napisał:

ja mam sterownik w starym mds 1142 i bez sterownika  to ja juz nie chce rozsiewacza. Ale proba krecona obowiazkowo przy kazdym nawozie, ten sam nawoz a rozna partia i juz inaczej  leci. Rozsiewacz jest chyba z 2005 roku i caly czas wszystko działa. Co do czujnika predkosci to zwykly kontrakton za 100 zl i masz czujnik predkosci....

Jaki czujnik zamontowałes na koło i pod który pin we wtyczce pod 2 bo 6 to 12+ a 7 to masa On zwiera do masy czy do pulsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj