Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Murphys    152
57 minut temu, RU68 napisał:

ciekawostka to tak samo jakbyś sprzedawał teraz pszenicę po 700 bo była z poprzednich zbiorów - litości z tymi bajkami 

Przecież handel wcale na tym nie polega, żeby kupić taniej a drożej sprzedać, to handlowiec taki dobry był nad rolnikiem się zlitował 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2272
1 godzinę temu, RU68 napisał:

ciekawostka to tak samo jakbyś sprzedawał teraz pszenicę po 700 bo była z poprzednich zbiorów - litości z tymi bajkami 

Jest jak jest, może odjebie na czym innym??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

Doszukałem się . Ta profoska 4-14-21 po 1230 ma  6 % pięcio tlenku fosforu rozpuszczalnego w wodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
18 godzin temu, Murphys napisał:

Przecież handel wcale na tym nie polega, żeby kupić taniej a drożej sprzedać, to handlowiec taki dobry był nad rolnikiem się zlitował 😆

Akurat każdy handlowiec ma procent od wygenerowanej marży -O naiwności ludzka ty nie masz granic .:Tak samo jak chciwość ludzka też nie ma granic .Politycy -chciwość służba zdrowia, przedsiębiorcy ,duchowni itd wszystkimi kieruje chciwość a tu handlowiec się lituje i nie jest chciwy -więc nie normalny do leczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Czyli jak zawsze nie ma okazji, wyjdzię pewnie jeszcze drożej po przeliczniu od innych nawozów

narobiło się tych wynalazków na rynku że trzeba się pilnować na każdym kroku przy tych okazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

propozycja na Profoskę 8,15,30 1500 netto  to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    958
Dnia 26.06.2021 o 13:58, KarolaKarotka napisał:

zgadzam się w 100%

byłam dziś w punkcie, nawet nie pytałam o nasiona do siewu, te jeszcze nie wyprodukowane a już straszą co się dzieje z cenami ... "nasiona rzepaku to masakra" słyszę ... i się pytam a dlaczego co się stało ... "no jak to co zobacz sobie na ceny rzepaku w tej chwili", nie chcąc dyskutować po prostu uśmiałam się, ale widać wszędzie taka nagonkę na kupowanie na zapas, zapisy, morze jeszcze w kolejce będziemy stać, ustawiają sobie klienta i korzystają z ogólnego popłochu i dezinformacji.

C1 nasion zbóż tez pewnie zdrożeje?

14 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

wiadome było że tak będzie po udupieniu Białorusi

To może do 2tysi za sól dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nasiona rzepaku bez zmian, mieszaniec  o 20zł drożej jak rok temu. Wg mnie ceny nasion raczej w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348
1 godzinę temu, gustaww napisał:

propozycja na Profoskę 8,15,30 1500 netto  to dobra cena?

Skad ?? Dobra . Ja miałem na profoska 7 15 28 1730 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888

RSM32 - auto - 1200 netto :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
3 godziny temu, casefarmer napisał:

Mam propozycję na ultrę 8 1900 netto cały sam, lubelskie. Co wy na to?

miesiąc temu miałem ofertę na 1800 netto. Dopiero w zeszłym tygodniu przyjechała. Zapytaj się jaki termin realizacji.

rsm 30 1040 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888

ale juz kupiony czy tylko oferta?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo188    23

Lubelskie okolice Puław Polifoska 6/ Ultra 8 od 2040 do 2080 w zależności od punktu 🙆‍♂️

W maju była po 1700 z groszami ale czekałem na obniżkę po sezonie 😂🤷‍♂️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Tomek90 napisał:

A od kiedy to profoska 8 jest 🤔

właśnie też mnie to zdziwiło ale okazuje się że jest, skąd to się wzięło to nie wiem, 3 razy pytałem o skład i albo sprzedawca się 3 razy pomylił albo coś takiego jest produkowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
4 godziny temu, Tomek90 napisał:

32 po 1000 75t

coś za tanio. Miałem z kolega brać razem i więcej jak 30 zł nie chcieli spuścić przy 50t. To chyba oferta z maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
6 godzin temu, yacenty napisał:

RSM32 - auto - 1200 netto :P

O jasny uj . Prawie drugie tyle co w zeszłym roku . Dziś dzwoniłem za 26+s . Dostałem odpowiedz że na stanie nie ma , puławy w czerwcu miały przestój i ceny nie znają , i żeby dzwonić na początku lipca . Ale jak takie ceny podajecie , to normalnie strach dzwonić i się pytać o cenę . Ach , żeby ten azot nie był potrzebny na ścierń i rzepak , to można by się wstrzymać , bo podświadomość mi mówi że pózniej by się kupiło taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa Puławy to nie miały przestoju tylko zmianę w produkcji mocznika, ponoć śmierdzi bardzo ten nowy mocznik. Trochę rodziny tam pracuje więc coś w tym prawdy jest. Ponoć ma być bardziej przyswajalny ten nowy mocznik. Na tą zachętę do kupna powiedziałem że po nowych cenach to mnie nie stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papkin    27

Panowie jak myślicie spadną coś ceny w sierpniu, bo mi wydaje się że niema co liczyć na obniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj