Polecane posty

Zdzinio    321

Ciekawe co Łowicz wymyśli,jeszcze bardziej parametry uciekli względem stycznia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Gdzie ci dwaj idioci z Mlekpolu ale mam beke z nich czasu by brakło na cytaty i te piękne monologi Grzesia o spółdzielczości no faktycznie PIERDO.IĆ taką spółdzielczość dowiadujesz się ostatniego dnia miesiąca że cały miesiąc Cię dymali w dupe. 

Jest szansa że za luty będziemy tylko za Piątnica dobre i jeden miesiąc hehe  ale myślę że od kwietnia sobie odbija.

@willemasło może i jest inne ale gdyby było robione U nas z naszego mleka A kiedyś było  chyba z Wietnamu lacalisa albo najczęściej  Francja więc nie widzę sensu ich wspierać w tym aspekcie.Wole kupic polskie konkurencji.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
9 godzin temu, matis24 napisał:

I ile średnio za litr wychodzi?? 

Bo myślę gdzie iść do jakiej mleczarni 

koło 1.65zł powinno wyjśc przy moich parametrach tł 4 bi 3.4 i dostawie 9.900l za luty ryczałt non gmo  ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
1 godzinę temu, ramzes10 napisał:

Jakieś wyjście by to było :)

Prawda że Ryki -20 groszy ??

GIzycko niby po 1 gr do białka i tłuszczu. 

tTakie informacje widziałem na fb

Co?, Potwierdzi to ktoś z tymi Rykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też mi się nie chce wierzyć ale nikt nie zaprzeczył ani nie potwierdził więc może plotka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Radny pewnie za***any po bankiecie od siwego za przegłosowanie, a szary konsument rozwozi ten barłóg po chałupach 🤭

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Czy naprawdę ktoś z Was wierzył w tą deklarację o dłuższym utrzymaniu wysokiej ceny gdy wokół wszystkie mleczarnie będą obniżały cenę? Zwłaszcza w kontekście tych zapowiedzi o budowie biogazowni i uruchomieniu nowej linii produktów eko?

Chyba tylko ci dwaj...

Ale prezio zaskoczył nawet ich - nowy, długotrwały cennik padł... po 2 miesiącach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12836

 

 

7 godzin temu, Marcin133 napisał:

O kurcze do tej pory i cisza od szaraka??? Kici kici taś taś....😀

Czeka do poniedziałku na wytyczne ,dostanie gotowce i będzie drukowal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel111000    35

Nie ma co narzekać po obniżce. Serki meksykańskie na dwa miesiące.  Jak to jest że bez mojej wiedzy zostawiają  coś czego nie zjada się w domu i mam za to płacić 

received_449248943086123.jpeg

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

No to wiadomo gdzie Grzesiu przebywa. Sama nazwa serka wskazuje jak kończy się jego spożycie w ponad normatywnych ilościach...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wille    31

Nie no spoko to chyba za darmo bo u nas to się zamawia ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel29    74

A u was kartkę zostawia do podpisu za te produkty bo u mnie od jakiegoś czasu nie zostawia i nawet nie wiadomo za co ile odciagna pomijając fakt że ktoś może tego nie chce tylko przywiezie w nocy i masz brać bez prawa odmowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Ja zadzwoniłem do instruktora i powiedziałem, że nie chcę żadnych produktów przywożonych przez kierowcę - instruktor podziękował za info i już nic nie dowożą

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Niech obniżają. Przy tych kosztach i cenach zboz i rzepaku moment mleka nie beda mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
10 godzin temu, ramzes10 napisał:

Jakieś wyjście by to było :)

Prawda że Ryki -20 groszy ??

GIzycko niby po 1 gr do białka i tłuszczu. 

tTakie informacje widziałem na fb

O Rykach to pier**la pewnie że to za styczeń wtedy im tyle zabrali.

A Giżycko pewniak 100% że po 1 gr do tłuszczu i białka czyli z 7 gr podwyżki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68
47 minut temu, piotrek91p napisał:

I u mnie to samo 

received_1345615119136934.jpeg

A wiekszosc dostawcow Mlekpolu smieje sie z Mlekovity z powodu jej premii lojalnosciowej, moze nie jest to dobre ale przynajmniej biore produkty jakie chce(nabial jaki chce) + paliwo a nie jak tutaj na przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

Żadko kiedy dostajemy takie duże ilości jednego gatunku nabiału. Najczęściej dają w reklamówkach różnego rodzaju sery/setki masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6653

Kurła wy śpicie a w nocy Mikołaj wam prezenty podrzuca i narzekacie 😂 też bym takie chciał 😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
krzychu987 napisał:

Dnia 14.02.2021 o 10:44, grzesiu napisał:

Niech podziękują pracownikom, zarządowi i sobie że wytrzymali ten okres intensywnych inwestycji które jak widzimy miały sens na pewno ekonomiczny i dziś dostawcy Mlekpolu realizują zyski z poczynionych inwestycji. Dziś to dzięki Mlekpolowi polski skup mleka wskoczył kilka poziomów wyżej w płaconej cenie za surowiec. 

Aż muszę zacytować ten post sprzed kilku dni. No wskoczyliśmy kilka poziomów wyżej.  Aktywny 5 minut temu i cisza

Jak to przeczytalem to pomyślałem że to jest wystąpienie Morawieckiego... 🙄

  • Haha 5
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikusss    199

Witajcie dziś w nocy w trakcie snu telepatycznie Radny Alfa i Szary konsument Grzesiu przekazali mi informacje która mam opublikować bo im zabrakło odwagi.

Drodzy dostawcy SM Mlekpol informujemy że podjęliśmy stosowne kroki i najlepsze możliwe wyjście z tej patowej sytuacji by ratować wasze zdrowie i życie. Zapytanie dlaczego a to dlatego że wielu naszych żywicieli dostawców od zbyt wysokiej ceny mleka wpadło w euforię i wariactwo co jeden już kład kostkę na podwórku drugi budował dom ten obłęd zawładnął waszymi głowami do takiego stanu że to już była obsesja a chory dostawcą nie leży w naszym wspólnym dobrze druga kwestia taka że szary konsument Grzesiu włazi d*pa odbiorca waszego mleka zauważył choroby u rolników takie jak nagły zanik tkanki mięśniowej a nie kontrolowany wzrost mięśnia piwnego i tkanki tłuszczowej podobno przez takie ceny było was stać kupić używaną ładowarkę od sąsiada z Piątnicy i nie musieliście tyle charować a każdy wie ruch to zdrowie . I po trzecie najważniejsze dostawaliśmy liczne donosy od szarych konsumentów Grzegorzow włazi dupów lizo dupów że ceny naszych produktów w dyskontach to paranoja że masło zdrożało z 2.98 na 2.99 i teraz nie stać go na smarowanie pieczywa z dwóch stron i po krawędzi od tej pory je z suchymi krawędziami i najważniejsze premie dla pracowników już są tak niskie że nawet na wczasy na cały tydzień nie może zabrać szwagra z rodziną musi jechać sam aby ze swoją tragedia. Informujemy że jeśli te kroki nie pomogą wprowadzimy bardziej adekwatne . Z poważaniem włazi d*pa Grzesiek i lizodupa Pan radny Alfa.

  • Like 1
  • Haha 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj