Polecane posty

Dominiik    82

1,30 zł gdzie omówmy się ogólnie mleko stoi dobrze, przy jakim kolwiek dołku cenowym 1 zł lub poniżej napewno, ja szukając nowej mleczarni nie patrzyłem kto płaci najlepiej tylko kto płaci w miare stabilnie przy niskiej cenie mleka no i oczywiście żeby chciała odbierać mleko na moim rejonie co w woj.łódzkim bywa różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HackerHC    5

Ja oddaje do Ronomlex już ponad rok ( wcześniej Best Milk, Dairy Trans - to ta sama firma tylko nazwa się zmienia co jakiś czas). Osobiście uważam, że to dobra firma i nie mam do tej pory złych doświadczeń z nią związanych. Płaci nieźle jak na warunki łódzkie. Za grudzień wyszło mi ok 1,70 brutto przy maksymalnym progu i niezłych parametrach. Uważam że to dobra alternatywa dla super płacących mleczarni z woj. łódzkiego.

Edytowano przez HackerHC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robert1226 napisał:

Bardzo dobra cena to jaka ? 

Bo coś mi się wydaje że oni ok 1,2 płacą.

U nas to na to mówimy brudasy z zygmuntowa ,bo kogo Sierpc wyrzuca to do nich przechodzą.

No ja mam 1.6zł no wiadomo nie jest taka jak w Sierpcu ale nie jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1594

To chłopaki z siasiedniej wioski co do nich oddają dobrze mówili że tam każdy ma inną cenę zależy jak gada . A mleko byle białe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
1 godzinę temu, HackerHC napisał:

Ja oddaje do Ronomlex już ponad rok ( wcześniej Best Milk, Dairy Trans - to ta sama firma tylko nazwa się zmienia co jakiś czas). Osobiście uważam, że to dobra firma i nie mam do tej pory złych doświadczeń z nią związanych. Płaci nieźle jak na warunki łódzkie. Za grudzień wyszło mi ok 1,70 brutto przy maksymalnym progu i niezłych parametrach. Uważam że to dobra alternatywa dla super płacących mleczarni z woj. łódzkiego.

Jaka część Łódzkiego? I ile to jest max próg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HackerHC    5

Okolice Łowicza. Nie pamietam od ilu maja maksymalny prog gdyż cennik widzialem raz jak umowę podpisywałem. Wiem, że mam maksymalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Hacker a  wcześniej Łowicz?

Ja dostałem info od wróżbity Macieja w tym roku 1/10 udziału ma wrócić  z Łowicza. Hacker nie wstyd się jaka ilość?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7613    2

U nas na wsi jeden odstawia do Ksawerowa chyba szału u niego nie ma bo dostawcy odeszli do mlekovity a z początku to miał sporo dostawców jak padło ozo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HackerHC    5
4 godziny temu, robert1226 napisał:

Na rok

Raczej  w mleczarniach progi od dostaw miesięcznych liczą więc tak podaję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba1985    16
2 godziny temu, HackerHC napisał:

Raczej  w mleczarniach progi od dostaw miesięcznych liczą więc tak podaję;)

Ty tak mówisz jakbyś naganiał do tej zlewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HackerHC    5

Mi jest wszystko jedno. Każdy oddaje gdzie mu wygodnie. Kolega Mati2812820 poprosił o opinię to mu napisałem gdyż jako oddający mam możliwość się obiektywnie wypowiedzieć (w przeciwieństwie do znawców którzy najwięcej wiedzą co słychać w cudzych mleczarniach)

Edytowano przez HackerHC
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
20 godzin temu, robert1226 napisał:

To chłopaki z siasiedniej wioski co do nich oddają dobrze mówili że tam każdy ma inną cenę zależy jak gada . A mleko byle białe było.

Pewnie tak jak w łapach duzi i przydu..asy prezesa mają dużo, tyle a nawet i więcej niż u konkurencji a małym ochłapy rzucą i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1393
Kurna Pany....Pasze +20-30proc i rośnie,nawozy +20proc i rośnie,Ropa w górę, stal +50 proc....maszyny kosmos.Co nas czeka?
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    937

Temat rzeka , wczoraj zamówiony rzepak po nie całe 1600zł/t :) . Zobaczymy po ile mi zaraz pełnoprojcówkę przywiezie. Nawozy z poniedziałku na środę po 20-30 zł na tonie w górę ( PRZEZ 2 DNI ! ) 

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
5 minut temu, ThePerkins napisał:

Temat rzeka , wczoraj zamówiony rzepak po nie całe 1600zł/t :) . Zobaczymy po ile mi zaraz pełnoprojcówkę przywiezie. Nawozy z poniedziałku na środę po 20-30 zł na tonie w górę ( PRZEZ 2 DNI ! ) 

To rzepak w bardzo dobrej cenie kupiłeś. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7244

No ładnie idzie wszystko. Ja nawozy w listopadzie kupiłem, masakra jak drożeje. Teraz obudziłem się rzepaku wziąć na wiosnę i lato, ale chyba zrezygnuję, pszenżyto 650, otręby 650 🤦🤦 w sklepach śrubki dupki też wszystko mocno w górę


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie ja wiem że jest ciężko ale weźcie sobie pod uwagę to co mają powiedzieć ci co mają świnie gdzie w skupie są po 2,7 zł. A tak po za tym aby przy tych cenach dodatków zeby  żyło nam się dobrze to cena mleka powinna być 1,8 to bym uważał że nie jest źle ale te 1,5 czy 1,6 to jest krzywdzące dla nas A co do polityki to teraz chyba konfederacja jest spoko takie jest moje zdanie.   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj