sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krilan06    2466

Ja zamówiłem jakiś nowy koncentrat - sangromax za 67,50zł i do tego zmiejszam obsadę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
2 godziny temu, mesi napisał:

koncentrat tragedia cena strąg 80 zł,   prowit L dla macior 73 zł 

Nie tak dawno kupilem stronga po 75 i prowit l za 70 czyżby znowu w gore ? 

2 godziny temu, krilan06 napisał:

Ja zamówiłem jakiś nowy koncentrat - sangromax za 67,50zł i do tego zmiejszam obsadę 

Ciekawe jaki skład kiedys kupilem jakas nowosc to dobrze ze 4 worki tylko takie bardziewie

Do ilu sztuk zmniejszasz ?? lochy zostawiasz ??

Bedzie cos innego w to miejsce czy praca ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319

Te nowe koncentraty z cudownych firm to nieraz takie efekty dają że świnia tyłem do paśnika się odwraca. Miałem kiedyś na próbę parę innych tańszych ale teraz obstawiam cały czas Rozalczyka i nie warto oszczędzać. A do młodych idzie neorol bo nie opłaca się zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12446

Mi najlepiej świnki rosły na LNB. Od rozłączyła też dawałem ale nie było to za cymes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    439

piszecie w bardzo dziwnym języku, jeden jakiegoś strąga daje świniom ,może rybę pstrąga ma na myśli ,drugi jakieś koncentraty od rozłączyłowa i efekty jakieś cymes z tego są, ciekawie się dzieje wśród hodowców trzody 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319

Kombinuj jak możesz. U mnie jeszcze tuczniki dostają krojona cukinię i kabaczki. Mam sporo tego już 2 rok. Poprawa zdrowotności i przyrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
1 godzinę temu, damianos95 napisał:

Nie tak dawno kupilem stronga po 75 i prowit l za 70 czyżby znowu w gore ? 

Ciekawe jaki skład kiedys kupilem jakas nowosc to dobrze ze 4 worki tylko takie bardziewie

Do ilu sztuk zmniejszasz ?? lochy zostawiasz ??

Bedzie cos innego w to miejsce czy praca ? 

U mnie takie ceny koncentratu już od dawna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2466
3 godziny temu, damianos95 napisał:

Nie tak dawno kupilem stronga po 75 i prowit l za 70 czyżby znowu w gore ? 

Ciekawe jaki skład kiedys kupilem jakas nowosc to dobrze ze 4 worki tylko takie bardziewie

Do ilu sztuk zmniejszasz ?? lochy zostawiasz ??

Bedzie cos innego w to miejsce czy praca ? 

Żadnej lochy nie będzie, do ok 50szt zmiejszam, do pracy nie idę - zapiszę się do partii i może mnie wezmą do ministerstwa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Tez bym sie zapisal bo kasy malo 

Ja jeszcze chyba zaostame przy maciorach i tez mysle do max 80szt 

Chyba trzeba przejsc na ekologie albo maryche sadzic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    275

sprzedane tydzień temu na wbc, wyszły po 5,05 średnia waga 127 kg 20 sztuk wlkp


5,05 za kg żywej strefa niebieska ( dawna żółta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

-5 czego kasztanów ,orzechów, koralików. Podawać ceny w czerwonej strefie asf czyli dno.A inny cennik w białych strefach? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Kolega dziś mi mówił że w czerwonej strefie oferują mu 4,6 zł na wbc za całe auto i nie wiadomo kiedy odbiorą bo już się o to prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

To germanioki na giełdzie tak grają na 

Minus 5

Wierzejki dziś do znajomego małego  rolnika. Weźmiemy od Pana świnki jak będą spełnione wszystkie wymogi Bioasekuracji i oczywiście wysyłają kontrol😬, płot, okna plastik ,łazienka itd. Chlopak w miarę wszystko ma ogarnięte ale budynki stare niestety, Moscibrody wezmą od niego ale cena 4.1 brutto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Rzygać się chce, w piątek rozmowa, że po 5,1, a dzisiaj pojechały po 4,9. Jutro jadą po 4,7. ceny netto niebieska łódzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319

W d*pach im się poprzewracało z tymi wymogami. może jeszcze kafelki w kojcu i papier taletowy powiesić żeby każda świnia sie podtarła. A te z Niemiec żywe jak jechały tak dalej jadą. Nikt nie sprawdza co i jak strefy nie strefy to jeden c.uj

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, GRZES1545 napisał:

Wierzejki dziś do znajomego małego  rolnika. Weźmiemy od Pana świnki jak będą spełnione wszystkie wymogi Bioasekuracji i oczywiście wysyłają kontrol😬, płot, okna plastik ,łazienka itd. Chlopak w miarę wszystko ma ogarnięte ale budynki stare niestety, Moscibrody wezmą od niego ale cena 4.1 brutto. 

że o MTV nic nie wspomnieli...

no kuźwa jaja z chłopów robią sobie wszyscy. dzik zawinił , chłopów za***ali.... by to jasny pierun...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
1 godzinę temu, 90210grzesiu napisał:

Rzygać się chce, w piątek rozmowa, że po 5,1, a dzisiaj pojechały po 4,9. Jutro jadą po 4,7. ceny netto niebieska łódzkie.

Gdzie ja jutro wioze niby 4,6 były + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Wierzejki dziś do znajomego małego  rolnika. Weźmiemy od Pana świnki jak będą spełnione wszystkie wymogi Bioasekuracji i oczywiście wysyłają kontrol😬, płot, okna plastik ,łazienka itd. Chlopak w miarę wszystko ma ogarnięte ale budynki stare niestety, Moscibrody wezmą od niego ale cena 4.1 brutto. 

Wymogi bioasekuracji kontroluje PIW, a nie jakiś zakład! Jedna kontrola na kwartał. Co z tego że stare budownictwo,zależy gdzie kontrola wejdzie, ważne by kwity się zgadzały .

4.1 dobra cena jak na czerwoną ,tylko ile na gnój? I ile urwie za przerosty. 

Co wy macie  z tym płotem, ogrodzenie to podstawa ,bez niego rozradli by maszyny,i całe gospodarstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

To gdzie ty mieszkasz, że tacy złodzieje grasują że musisz ogrodzenie stawiać...... 

Napewno jeszcze z drutem kolczastym aby asf się nie przedostało...... 😉😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371
8 godzin temu, pafnucy napisał:

że o MTV nic nie wspomnieli...

no kuźwa jaja z chłopów robią sobie wszyscy. dzik zawinił , chłopów za***ali.... by to jasny pierun...

Jak trza było płot stawiać swego czasu przed dzikami na wschodniej granicy to się "nie dało" , teraz jak "migranty" koczują to moment da się postawić zasieki 😰

  • Like 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

Wiadomo że ten płot to pikuś i pic na wodę Ale chodzi o sam fakt że się da a wtedy się nie dało

Żeby na polskiej wsi niemożna było sobie kabana uchodować na własne potrzeby woła o pomstę do nieba. Tak wiem wiem że można tylko ta wspaniała bioasekuracja i wymogi . Moje dziecko na żywo nigdy nie widziało świni.

Edytowano przez marulekk
  • Like 1
  • Thanks 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
10 godzin temu, 90210grzesiu napisał:

Rzygać się chce, w piątek rozmowa, że po 5,1, a dzisiaj pojechały po 4,9. Jutro jadą po 4,7. ceny netto niebieska łódzkie.

Gdzie ja jutro wioze niby 4,6 były + vat, dziś sprzedane 4,60 + vat łódzkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj