Jacusiek

Ustawianie siły wiatru w bizonie

Polecane posty

Jacusiek    5

Witam, mam pytanko.

Jak zresetować wskaźnik sily wiatru w bozonie? W moim jest urwany ten wskaznik i chcę zamontować nowy ale muszę wiedzieć jak go dobrze ustawić?

Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFLukas    0

Gdzie kupiłeś ten wskaźnik, bo u mnie też jest urwany i przydałoby się kupić. Jest jeszcze opcja dorobienia ze zwykłej nakrętki, ale tam chyba jest inny gwint. Możesz coś podpowiedzieć jak to ogarnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacusiek    5

Sam dorobiłem nakrętkę i chodzi mi o to teraz jak dobrze ten wskaźnik wykalibrować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kręcić korbą aż obroty spadną do zera, czyli pas na jednym kole jest na równo z kołem. Wtedy mamy 0 na wskaźniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

nastaw n max odroty i nakrętkę wkręć aby wskazywała max obroty i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFLukas    0
Chyba ustawienie wiatru na maxa i na skali na maxa odpada (w drugą stronę też). Jak tak zrobiłem to na skali miałem 0 a ten regulator był w połowie... Albo ustawić idealnie na środku, albo trzeba znać jakiś magiczny sposób aby to skalibrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

bizon raczej popularny kombajn podjedz do kogoś zmierz i sprawa z głowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Nie chcę zakładać nowego tematu więc tu sie podepnę.

Po wymianie paska napędu odrzutnika (ten którym załącza się) gdy uruchomi sie silnik to po kulku sekundach zaczyna pracować  cała młocarnia i nieda sie jej zatrzymać. Pasek po rozłączeniu napędu jest luźny, a i tak przenosi napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

osłony paska zbyt daleko od koła pasowego powinna prawie ocierać-1-2 mm od napiętego paska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
3 godziny temu, romanwiatr napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu więc tu sie podepnę.

Po wymianie paska napędu odrzutnika (ten którym załącza się) gdy uruchomi sie silnik to po kulku sekundach zaczyna pracować  cała młocarnia i nieda sie jej zatrzymać. Pasek po rozłączeniu napędu jest luźny, a i tak przenosi napęd.

nowe paski stare kola pochodzi i bedzie ok tez tak mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Dziękuje za odpowiedź. Osłonę ustawiłem tak, że  ledwo przechodzi kartka papieru pomiendzy napiętym paskiem a osłoiną. Ale problem nie ustał, najgorsze jest to, że musze tak wyjechać na drogę. Liczę na to, że jakoś ten pasek się tam ułoży i przestanie rozpędzać całą maszynę. Jak długo to możę trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacusiek    5

Ja tak miałem, ale po wymianie paska na nowy problem zniknął. Jak jest pasek zużyty to na pewno jest wyciągnięty i to powoduje że stracił sztywność i opada na koła pasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj