Eminencja

Axial flow seria 14 i 16 hydraulika problem nie znika...

Polecane posty

Eminencja    4

Witajcie. Mam problem z rozdzielaczem hydraulicznym w kombajnie case Axial Flow 1660. Ma ktoś może jakieś namiary na specjalistę który się zna i faktycznie coś poradzi? Robiony był w Tucholi jest jeszcze gorzej. Okolicznych mechanik od hydrauliki siłowej do koparek udaje że coś robi juz prawie rok. Wiem że jest temat problematyczny i mało kto umie to naprawiać. Może ktoś ma jakieś doświadczenia i coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2640    1

Witam? A co się tam dzieje z tym rozdzielaczem? Ja właśnie zakładam do swojego case 1420 rozdzielacz po regeneracji. okazała się że przyczyną jest prąd.a nie usterka mechaniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eminencja    4

na bank wszystkie były tak samo założone. jedyna opcja że było coś przełożone do przystawki do qq mam go 3 rok i od samego początku ten problem wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2640    1

Podobnie było u mnie. Jeśli się zdecydujesz. to daj znać. Mam znajomego który robi te rozdzielacze. Porządna firma. Skąd jesteś? U mnie ogarnęli temat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eminencja    4

ja jestem z Mazowieckiego okolice Radomia. to jak kwestia elektryki to trzeba to robić na maszynie bo sam rozdzielacz to tylko cewki i suwaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2640    1

Jest firma hydro-kar też okolice Tucholi. Mi właśnie oni robili. W naprawdę normalniej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj