News
Eminencja

Axial flow seria 14 i 16 hydraulika problem nie znika...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Chwast
Eminencja    4

Witajcie. Mam problem z rozdzielaczem hydraulicznym w kombajnie case Axial Flow 1660. Ma ktoś może jakieś namiary na specjalistę który się zna i faktycznie coś poradzi? Robiony był w Tucholi jest jeszcze gorzej. Okolicznych mechanik od hydrauliki siłowej do koparek udaje że coś robi juz prawie rok. Wiem że jest temat problematyczny i mało kto umie to naprawiać. Może ktoś ma jakieś doświadczenia i coś pomoże?

Marek2640    0

Witam? A co się tam dzieje z tym rozdzielaczem? Ja właśnie zakładam do swojego case 1420 rozdzielacz po regeneracji. okazała się że przyczyną jest prąd.a nie usterka mechaniczna.

Eminencja    4

W moim przypadku to znana predkosci obrotowej działa razem z wysuwaniem nagarniacza

Wiadomość z agroFakt.pl

Marek2640    0
a czy na 💯 procent nie zamieniłeś kabli przy demontażu rozdzielacza?

Eminencja    4

na bank wszystkie były tak samo założone. jedyna opcja że było coś przełożone do przystawki do qq mam go 3 rok i od samego początku ten problem wystepuje

Marek2640    0

Podobnie było u mnie. Jeśli się zdecydujesz. to daj znać. Mam znajomego który robi te rozdzielacze. Porządna firma. Skąd jesteś? U mnie ogarnęli temat 😉

Eminencja    4

ja jestem z Mazowieckiego okolice Radomia. to jak kwestia elektryki to trzeba to robić na maszynie bo sam rozdzielacz to tylko cewki i suwaki.

Marek2640    0

Jest firma hydro-kar też okolice Tucholi. Mi właśnie oni robili. W naprawdę normalniej cenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawlacz
      Witam posiadam kombajn ih 1460 axial-flow i cały czas mam problem z tulejkami gumowo-metalowymi na wachaczach na których poruszają się sita. Są one dość drogie i często się psują a wymiana ich w środku żniw to kolejne dni przestoju. Może ktoś się spotkał z takim problemem w takim kombajnie i znalazł jakieś rozwiązanie. Proszę o odpowiedź
      Pozdrawiam
    • Przez tomasz5353
      co możecie o nim napisać - ile pali? jak z awaryjnością i dostępnością części ?
    • Przez Jxu95
      Witam. Przymierzam się do zakupu traktora o mocy około 110-130KM. Początkowo szukałem czegoś używanego, ale za coś konkretnego trzeba sporo zapłacić, więc zastanawiam się czy nie lepiej kupić nowego np. w leasingu. Myślę nad case farmall 115c. Jak wygląda zakup na leasing, opłaca się w ogóle? 
    • Przez Ender0
      Witam, posiadam kombajn zbożowy Case IH 923, w którym pękł mi już drugi raz wał wytrząsaczy. Moje pytanie to czy do tego modelu kombajnu będzie pasował wał od modelu 431 lub 321? 

Jest to kombajn 4-ro klawiszowy.
    • Przez ZbigniewK
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem Case 1420. W tym roku będą to moje pierwsze żniwa z tym kombajnem i w związku z tym mam do was kilka pytań. Mianowicie, wyjechałem nim pierwszy raz w pole aby sprawdzić jak maszyna działa i zaobserwowałem kilka problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić.
      -> Kombajn tnie słomę, (sieczkarnia jest schowana, nie chcę, żeby była pocięta). Zauważyłem, że jest pocięta bardzo drobno już na rotorze. 
      -> Słabo czyści zborze, w zbiorniku jest pełno kłosów
      Bardzo proszę was o pomoc, jakieś rady co zrobić, ewentualnie, jeśli moglibyście przyjechać i pokazać co i jak, lub zaprosić mnie do siebie aby wyjaśnić jak wszystko dobrze ustawić. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj