wiesiekkaciak

Malowanie rozrzutnika i ciągnika

Polecane posty

Posiadam rozrzutnik jednoosiowy i chcę go pomalować, oczywiście farbą na rdzę. Przeglądając Allegro trafiłem na farbę ARMORIN (oferta 7079810282) którą jak piszą można stosować na rdzę. To już jest w kolorze zielonym, czyli taki jak chcę. Czy ktoś to już stosował i może coś na temat tej farby powiedzieć? Czy lepiej zrobić tradycyjnie i zastosować Corizon czy tam Corinę i na to kolor?

Kolejna sprawa dotyczy malowania ciągnika C330 (właściwie C328). Czy ma sens zastosować podobny myk i pomalować go (z wyłączeniem kabiny, maski i błotników) tym samym, czy lepiej epoksydowym i na to kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Te farby to są bujda,żadna się nie trzyma na rdzę,najlepiej się pozbyć na rdzy  rama i paka na piaskowanie i będzie na lata bo szkoda roboty i twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Dokładnie, jak chcesz coś robić to zrób raz a porządnie, malując na rdzę pod farbą i tak będzie rdzewieć a po jakimś czasie farba odleci, wyczyść lub oddaj do piaskowania i umaluj to tak jak powinno być a będzie na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj