Gość

Koronawirus

Polecane posty

hubertb    4007
2 minuty temu, Roman176 napisał:

zastanawia mnie jedno jeśli wirus do nas dopiero ma przyjść to czemu np spodku w Katowicach w hali w Kielcach coś tam warszawie  nie szykują pod chorych jak i kazdym wielkim mieście ?? 

Bo takie hale nadają się na szpital mniej więcej tak samo jak ferma na fabrykę samochodów. To że jest dach i nie pada nie znaczy że będzie to szpital. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622

przecież tak robią w hiszp ani .. a hale w wawie są prywatne sam nawet ktoś im zaproponował   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Sean napisał:

 Będzie kryzys jak wszędzie bo to nieuniknione, wybór prezydenta z innej partii i rzucanie przez niego rządowi kłód pod nogi w dobie kryzysu, to trzeba być lekko niezrównoważonym by myśleć że to będzie dobre dla Polski.

 

 

Będzie kryzys i za te 3 miechy dudus już nie ma żadnych szans i tyle i temu koci trener chce wyborów a ich nie będzie ... To jest koniec tej sekty i bajania o dobrobycie i rozdawaniu kasy a to się nie spodoba rozczeniowemu wyborcy... 😂😂😂😂😂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 minutę temu, dysydent napisał:

no nie doczytałem jeszcze całej nasze wcześniejszej.... ale skoro wspominasz to chodziło o znak STOP i jego odpowiednik postawiony obecnie przez rząd przed każdym lasem tylko z napisem zakaz wstępu.
znaki przepisy atomatyzujące nasze zachowania ustawia się w sytuacjach gdzie naszym wrogiem może być nasza rutyna a wstęp do lasu wcale rutynowym zajęciem nie jest  no i znak stop tylko ma nas zatrzymać na chwilę ale nie zabrania zmiany obranego kierunku.
Nakaz stop jest tylko kształtowaniem pozytywnych rutynowych zachowań wręcz odruchowych i czasami trzeba się wręcz zastanowić po co stoi a tu np ukryte tory w asfalcie rzadko używanej linii kolejowej zza krzaków lub budynków.
Nakaz ten nijak się ma do idei zakazu absolutnego rzeczy z gruntu nieistotnych dla celu do jakiego ten zakaz zastosowano i nikt mi nie powie że zakazując spacerów po lasach rząd ograniczy epidemię w jakikolwiek sposób.
to jest bezsensowne, aroganckie i obrażające wobec mnie postępowanie władzy i takim go po wsze czasy będę głosił bo takie ono jest.
a czy inne poczynania naszych władz okażą się lepsze od poczynań np władz Szwecji czy Anglii, i tam paru innych kulturowo i obyczajowo bardziej do nas podobnych nacji niż śródziemnomorskie nacje to na takie oceny jest jeszcze grubo za wcześnie i tutaj nawet ja nie podejmę się jakiejkolwiek dyskusji bo zwyczajnie nie wiem

Musi Ci ta odpowiedź wystarczyć bo przy sobocie i kwarantannie taki ruch się tu zrobił że i tak mało kto innych posty teraz tu czyta i bodaj ja poczytam samemu nie dodając nic do tego spamu od siebie a przynajmniej zbyt wiele i często.

Szukasz drugiego dna, znak ten stawia się wszędzie tam gdzie należy się bezwzględnie zatrzymać, on nakazuje ostrzega i informuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, bezbarwny napisał:

Nie dla wszystkich, a tych, którzy kontakt z zarażonym mieli. To raz. Dwa, gwarancję mogę Ci jak najbardziej dać, że zarażonym przeze mnie nie zostaniesz i to nie dlatego, że pewien zdrowia swojego jestem, a dlatego, że po łączu się nie da...chyb...no chyba, że Minister inaczej zamyśli i zdecyduje😋

A skąd Ty wiesz czy dzisiaj czy wczoraj nie miałeś kontaktu z zarażonym? jeżeli byłeś gdziekolwiek poza domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dokładnie. pękają pisiory że po wakacjach to nie będzie już co rozdawać ludziom i z 50% Adriana zrobi się 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

W Hiszpani mają trochę więcej chorych, u nas jak wspomniał minister do 10 tys zmieścimy w szpitalach. 

Przed chwilą, racyl napisał:

dokładnie. pękają pisiory że po wakacjach to nie będzie już co rozdawać ludziom i z 50% Adriana zrobi się 15%

Tak już z czystej ciekawości na kogo chcesz głosować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, ogarek napisał:

Będzie kryzys i za te 3 miechy dudus już nie ma żadnych szans i tyle i temu koci trener chce wyborów a ich nie będzie ... To jest koniec tej sekty i bajania o dobrobycie i rozdawaniu kasy a to się nie spodoba rozczeniowemu wyborcy... 😂😂😂😂😂

 

 

Takiemu chyba który na nic się nie załapał, albo był przy korycie i go wy***ali a bardzo chciałby wrócić, ale ok.   :)  wskaż mi może swojego kandydata z łaski swojej, wiesz nie jestem zbyt rozgarnięty chętnie bym posłuchał kogoś światowego, a nóż mi się spodoba i zagłosuję na innego.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no na Adriana ale w normalnych warunkach a nie w obecności listonosza

przecież kidawie rozumu nie przybędzie a władzio prawiczkiem politycznym się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, hubertb napisał:

 

Tak już z czystej ciekawości na kogo chcesz głosować? 

Te same myśli mamy kolego że też pytasz o to samo, wszyscy krytykują Pis, może doradzą na kogo mamy teraz zagłosować.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622
8 minut temu, ogarek napisał:

Będzie kryzys i za te 3 miechy dudus już nie ma żadnych szans i tyle i temu koci trener chce wyborów a ich nie będzie ... To jest koniec tej sekty i bajania o dobrobycie i rozdawaniu kasy a to się nie spodoba rozczeniowemu wyborcy... 😂😂😂😂😂

Janusz ależ szalejesz polej jednego 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3148
12 minut temu, hubertb napisał:

Szukasz drugiego dna, znak ten stawia się wszędzie tam gdzie należy się bezwzględnie zatrzymać, on nakazuje ostrzega i informuje. 

akurat o niczym nie informuje innym jak miejscu nakazu bezwzględnego zatrzymania się w ruchu drogowym
to jest znak nakazu od informowania są inne znaki nomen omen 'informacyjne" np czy ten stop stoi na kolejowym przejeździe , skrzyżowaniu, z drogą dla samochodów, rowerów czy przejściem dla pieszych.
Masz prawo jazdy?
bym Cię na kontrolny egzamin wysłał już po tej definicji. bo jeszcze inna odrębna grupa znaków to "ostrzegawcze"

egzaminu z praw człowieka nie zdasz u mnie nigdy. z resztą więcej tu takich widzę co by tylko pałami i przymusem wszystko....
nikogo i z niczego tak nie wyleczycie bo nie macie pojęcia o tym jeśli bzdury polityczne za terapię uznajecie i na prawdę trzeba na was siły ale przed wami samymi.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Sean napisał:

Takiemu chyba który na nic się nie załapał, albo był przy korycie i go wy***ali a bardzo chciałby wrócić, ale ok.   :)  wskaż mi może swojego kandydata z łaski swojej, wiesz nie jestem zbyt rozgarnięty chętnie bym posłuchał kogoś światowego, a nóż mi się spodoba i zagłosuję na innego.   :P

I tu się różnimy bo ja nie jestem fanatykiem żadnej opcji i nikogo nie będę namawiał do jakieś partii itp... Poprostu widzę że fanatyzm jest groźny i o głupia ludzi co widać.. Hehe 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622

januszu nie żebym cie obrażał  ale ty taki ogłupiony lewicą   morze wprowadzimy 10 tyś zł + za narodziny dziecka u gejów ?  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nawet biedronie cie nie pociągają 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Roman176 napisał:

januszu nie żebym cie obrażał  ale ty taki ogłupiony lewicą   morze wprowadzimy 10 tyś zł + za narodziny dziecka u gejów ?  

Ty to się sam możesz sam  co najwyżej obrazić... 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Roman176 napisał:

januszu nie żebym cie obrażał  ale ty taki ogłupiony lewicą   morze wprowadzimy 10 tyś zł + za narodziny dziecka u gejów ?  

geje to jeszcze bykowe/postojowe powinni płacić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
2 minuty temu, dysydent napisał:

akurat o niczym nie informuje innym jak miejscu bezwzględnego zatrzymania się w ruchu drogowym
to jest znak nakazu od informowania są inne znaki nomen omen 'informacyjne" np czy ten stop stoi na kolejowym przejeździe , skrzyżoaniu, z drogą dla samochodów, rowerów czy przejściem dla pieszych.
Masz prawo jazdy?
bym Cię na kontrolny egzamin wysłał już po tej definicji.

Mam prawko i mnie uczyli tak: 

STOP zakazuje wjazdu bez zatrzymania

Informuje o niebezpieczeństwie

Nakazuje zachować szczególną ostrożność

Według definicji jest znakiem zakuazu

Uczepiłeś się waść jak rzep psiego ogona znaku a dyskusja jedzie dalej, nadążaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeloch    7

Ujołeś samo setno. Nawet jak jak ktoś nie jest za PIS to i tak powinien wtej sytuacji go poprzeć. Opozycja nic  nie robi tylko mąci. A rząd daje zakazy dla naszego dobra. Jak ktoś tego nie rozumie to musi być jak ta   ,, nasza'' opozycja.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, dysydent napisał:

akurat o niczym nie informuje innym jak miejscu bezwzględnego zatrzymania się w ruchu drogowym
to jest znak nakazu od informowania są inne znaki nomen omen 'informacyjne" np czy ten stop stoi na kolejowym przejeździe , skrzyżoaniu, z drogą dla samochodów, rowerów czy przejściem dla pieszych.
Masz prawo jazdy?
bym Cię na kontrolny egzamin wysłał już po tej definicji. bo jeszcze inna grupa znaków to "ostrzegawcze"

przed niektórymi przejazdami kolejowymi stoi stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, ogarek napisał:

I tu się różnimy bo ja nie jestem fanatykiem żadnej opcji i nikogo nie będę namawiał do jakieś partii itp... Poprostu widzę że fanatyzm jest groźny i o głupia ludzi co widać.. Hehe 🤣🤣🤣🤣

Czyli nie masz innej opcji, a tylko krytykujesz dla zasady żeby krytykować, ja przynajmniej pokazuję co PiS zrobił dobrego dla zwykłych biednych ludzi, a gdzie PO i inni ich mieli, czyli głęboko w d*pie.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622

@ogarek  pogodziłeś się wtedy z damianem ...  ??? 

2 minuty temu, racyl napisał:

przed niektórymi przejazdami kolejowymi stoi stop

patrz aleś wymyślił , ja po wypiciu dużej ilości %%%  jak mnie już zaczyna dźwigać załącza mi się kontrolka stop co to znaczy ze pociąg jedzie ??  

2 minuty temu, racyl napisał:

przed niektórymi przejazdami kolejowymi stoi stop

patrz aleś wymyślił , ja po wypiciu dużej ilości %%%  jak mnie już zaczyna dźwigać załącza mi się kontrolka stop co to znaczy ze pociąg jedzie ??  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
4 minuty temu, racyl napisał:

przed niektórymi przejazdami kolejowymi stoi stop

Może też leżeć w postaci linii. A może go ku.. nawet nie być bo wiadomo gdzie się ma człowiek zatrzymać apropo prawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Roman176 napisał:

@ogarek  pogodziłeś się wtedy z damianem ...  ??? 

patrz aleś wymyślił , ja po wypiciu dużej ilości %%%  jak mnie już zaczyna dźwigać załącza mi się kontrolka stop co to znaczy ze pociąg jedzie ??  

patrz aleś wymyślił , ja po wypiciu dużej ilości %%%  jak mnie już zaczyna dźwigać załącza mi się kontrolka stop co to znaczy ze pociąg jedzie ??  

to znaczy że tylko udało ci się zapłon włączyć w tym stanie w samochodzie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj