Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość
3 godziny temu, marulekk napisał:

A dziwisz się jak miedzy 10-12 moga być w sklepie tylko seniorzy

w marketach czy hipermarketach tylko 3x liczba kas a reszta koczuje pod nimi

można normalnie było kupować zachowując odstępy od siebie 2 metrowe. w takich dużych sklepach jest czym oddychać a nie jak w małych gdzie nawet jak jedna osoba tylko w środku to natepny wchodzący i tak nawdycha się powietrza poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może tak źle jak w USA nie będzie. Ale widać chaos w służbie zdrowia i organizacji jest Dodatkowo sejm usunął przepis o robieniu testów służbie zdrowia. Kolejne szpitale lub odziały się zamyka. Personelu ubywa. Gowin przyznał, że nie byli by w stanie robić tak wielu testów. Państwo nie do końca się tak fantastycznie przygotowało jak rządowa propaganda głosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, sabuliga napisał:

Z jednej strony to dobrze ze bezrobocie wzrośnie do 30 procent. Bo liczba małżeństw sie zwiekszy na wsi. Tak mi sie wydaje

bedą dzieci robić i żyć w 500+😄

tylko że zanim dzieci się porodzą to przy takim bezrobociu kasy na 500+ nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5365
1 minutę temu, Pafnucy napisał:

A samochód kupili ?

a ja wim, niwim

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

złożą odwołanie do warszawskiej apelacji i im darują jak nikogo nie zarazili 😁

4 minuty temu, hubertuss napisał:

Może tak źle jak w USA nie będzie. Ale widać chaos w służbie zdrowia i organizacji jest Dodatkowo sejm usunął przepis o robieniu testów służbie zdrowia. Kolejne szpitale lub odziały się zamyka. Personelu ubywa. Gowin przyznał, że nie byli by w stanie robić tak wielu testów. Państwo nie do końca się tak fantastycznie przygotowało jak rządowa propaganda głosi.

bo o ilości robienia testów to trzeba było myśleć na początku lutego a nie robić konwencje i jeżdzić po polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15397
11 minut temu, marulekk napisał:

Toż mało, po 10 choć na łep + koszta.

Inaczej nie będzie dyscypliny.

Lepiej poleżeć na wyrku niż w trumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

trzeba było wcześniej obowiązkową kwarantanne wprowadzić dla powracających i ich rodzin i nawet 1tys nie byłoby zakażonych a nie jak teraz przypadki gdzie nie wiadomo kto ich zaraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
sabuliga napisał:

Z jednej strony to dobrze ze bezrobocie wzrośnie do 30 procent. Bo liczba małżeństw sie zwiekszy na wsi. Tak mi sie wydaje

a skąd pan ekonomista ma takie wyliczenia j czemu niby miało by się to na małżeństwa przełożyć?

Rolnik1973 napisał:

11 minut temu, marulekk napisał:

Toż mało, po 10 choć na łep + koszta.

Inaczej nie będzie dyscypliny.

Lepiej poleżeć na wyrku niż w trumnie.

dziwię ci się że jeszcze z całą rodziną do studni nie zszedles kolego i nie siedzisz tam 🤦 za dużo słuchasz telewizji. odpuść tak na jeden dzień bo pierd.ca dostaniesz tak ci dobrze radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5365
12 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Toż mało, po 10 choć na łep + koszta.

Inaczej nie będzie dyscypliny.

Lepiej poleżeć na wyrku niż w trumnie.

miało być po 30k a ty po 5 dają 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, racyl napisał:

bo o ilości robienia testów to trzeba było myśleć na początku lutego a nie robić konwencje i jeżdzić po polsce

Teraz można sobie kupić taki test. 

Pakiet do testu na koronawirusa zamawia się za pośrednictwem fundacji Fundacji na Rzecz Perspektyw "Cel". W przypadku osób indywidualnych koszt testu wynosi 500 zł. Wpłata zasila akcję "KontraKoronawirus". Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na wsparcie osób, które znalazły się w trudnej sytuacji spowodowanej epidemią koronawirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak są chętni i chcą zapłacić to czemu nie

byle teraz nie odmawiano ludziom z typowymi objawami koronawirusa którzy nie byli za granicą czy nie mieli kontaktu a osobą zakażoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
racyl napisał:

3 godziny temu, marulekk napisał:

A dziwisz się jak miedzy 10-12 moga być w sklepie tylko seniorzy

w marketach czy hipermarketach tylko 3x liczba kas a reszta koczuje pod nimi

można normalnie było kupować zachowując odstępy od siebie 2 metrowe. w takich dużych sklepach jest czym oddychać a nie jak w małych gdzie nawet jak jedna osoba tylko w środku to natepny wchodzący i tak nawdycha się powietrza poprzednika

kolego czasem czytam twoje wypowiedzi tylko dlatego że lubię się pośmiać 😂 w dużych sklepach jest czym oddychać a w małych nie ma czym 😂🤦 dobre , naprawdę dobre, czekam na zarządzenie premiera że trzeba zamknąć małe sklepy bo tam nie ma czym oddychać 😂 he he no chyba że jest taka ewentualność że do tych biedronek to ludzie wchodzą na wdechu, trzymają powietrze jak nurek pod wodą , robią zakupy w 3 minuty i na zewnątrz znów zaczerpnąć powietrza 😂

racyl napisał:

trzeba było wcześniej obowiązkową kwarantanne wprowadzić dla powracających i ich rodzin i nawet 1tys nie byłoby zakażonych a nie jak teraz przypadki gdzie nie wiadomo kto ich zaraził

i niby co by ci to dało? widziałeś gdzie jest najwięcej zarażonych, w mazowieckim, a dlaczego bo się jeździło po Europie na narty i inne zabawy bo była kasa, tak samo w Małopolsce , krakusy chorują a powiaty niektóre dookoła nie mają zachorowan. morawiecki jedna rzecz zasral, nie trzeba było jak zwieźli Polaków kazać im jechać do domów i siedzieć na kwarantannie. było zrobić tymczasowe miasteczka wokół lotnisk i tam trzymamy osoby przez 14 dni, i obserwować ludzi, każdemu po 14 dniach test, jest pozytywny to zostawiamy cię a jest negatywny możesz wracać bez problemu do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Policjanci zagrali dla dzieci z Przylądka Nadziei    :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

kolego czasem czytam twoje wypowiedzi tylko dlatego że lubię się pośmiać 😂 w dużych sklepach jest czym oddychać a w małych nie ma czym 😂🤦 dobre , naprawdę dobre, czekam na zarządzenie premiera że trzeba zamknąć małe sklepy bo tam nie ma czym oddychać 😂 he he no chyba że jest taka ewentualność że do tych biedronek to ludzie wchodzą na wdechu, trzymają powietrze jak nurek pod wodą , robią zakupy w 3 minuty i na zewnątrz znów zaczerpnąć powietrza 😂

i niby co by ci to dało? widziałeś gdzie jest najwięcej zarażonych, w mazowieckim, a dlaczego bo się jeździło po Europie na narty i inne zabawy bo była kasa, tak samo w Małopolsce , krakusy chorują a powiaty niektóre dookoła nie mają zachorowan. morawiecki jedna rzecz zasral, nie trzeba było jak zwieźli Polaków kazać im jechać do domów i siedzieć na kwarantannie. było zrobić tymczasowe miasteczka wokół lotnisk i tam trzymamy osoby przez 14 dni, i obserwować ludzi, każdemu po 14 dniach test, jest pozytywny to zostawiamy cię a jest negatywny możesz wracać bez problemu do domu ;)

 no tak jak ktoś nie umie porównać metrów kwadratowych małego i dużego sklepu to nic dziwnego że dla niego to wszystko jedno 😂

tak samo dla ciebie poruszanie się z koszykiem i z wózkiem zajmuje tyle samo miejsca 🤣

 

tylko w mazowieckim i małopolskim jeździli na narty 😂 boki zrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pewnie i ta pilegniarka co sniorów zaraziła z domu starców koło radomia tez była na nartach 😂

wystarczy że sie pojawi  zakażony w większym skupisku ludzi i to pompuje statystyki

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
racyl napisał:

9 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

kolego czasem czytam twoje wypowiedzi tylko dlatego że lubię się pośmiać 😂 w dużych sklepach jest czym oddychać a w małych nie ma czym 😂🤦 dobre , naprawdę dobre, czekam na zarządzenie premiera że trzeba zamknąć małe sklepy bo tam nie ma czym oddychać 😂 he he no chyba że jest taka ewentualność że do tych biedronek to ludzie wchodzą na wdechu, trzymają powietrze jak nurek pod wodą , robią zakupy w 3 minuty i na zewnątrz znów zaczerpnąć powietrza 😂

i niby co by ci to dało? widziałeś gdzie jest najwięcej zarażonych, w mazowieckim, a dlaczego bo się jeździło po Europie na narty i inne zabawy bo była kasa, tak samo w Małopolsce , krakusy chorują a powiaty niektóre dookoła nie mają zachorowan. morawiecki jedna rzecz zasral, nie trzeba było jak zwieźli Polaków kazać im jechać do domów i siedzieć na kwarantannie. było zrobić tymczasowe miasteczka wokół lotnisk i tam trzymamy osoby przez 14 dni, i obserwować ludzi, każdemu po 14 dniach test, jest pozytywny to zostawiamy cię a jest negatywny możesz wracać bez problemu do domu ;)

 no tak jak ktoś nie umie porównać metrów kwadratowych małego i dużego sklepu to nic dziwnego że dla niego to wszystko jedno 😂

tak samo dla ciebie poruszanie się z koszykiem i z wózkiem zajmuje tyle samo miejsca 🤣

 

tylko w mazowieckim i małopolskim jeździli na narty 😂 boki zrywać

kolego napij się melisy przed snem dobrze radzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie, ale mogła mieć z kimś takim styczność całkowicie przypadkowo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

kolego napij się melisy przed snem dobrze radzę ;)

jeszcze nie piłem nigdy. ja wiem że ty patriota i tylko polskie małe sklepy ale niestety w nich łatwiej poczuć czyjś zapach i oddech

 

 

19 minut temu, hubertb napisał:

Nie, ale mogła mieć z kimś takim styczność całkowicie przypadkowo. 

pracowała na stałe w szpitalu jednoimiennym a w domu starców dorabiała

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3145
14 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

kolego napij się melisy przed snem dobrze radzę ;)

bardzo "merytoryczny" argument ale jak się nie chce pisać można czasem i tak ;) 
ale ja nie o tym 

jak najbardziej merytoryczne z rodzaju technicznych moje pytanie
to cytowanie postów że z cytowanymi wewn masz we swoich wpisach
Ty celowo czy tak Ci cytuje z automatu? a jeśli z automatu to na jakim systemie/przeglądarce/aplikacji?

czasami dobre to jest bo wiadomo wszystko na co i komu odpowiadasz a ja żeby coś takiego muszę się naklikać bo z automatu to mi tylko cytuje odpowiedź cytowanego ale już bez cytatu z jego posta na który to cytat np odpowiada 
coraz mniej będę miał czasu, z resztą większość z nas a wczoraj nawet pogubili się w kontekstach gdy odpowiedzi były na wątki sprzed kilku stron.

W zasadzie w temacie o technikaliach af powinienem ale nie takie zboczenia od tematu tu przechodziły

wystarczy mi odpowiedź "celowo" albo "z automatu na przeglądarce czy apce af" ?
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
racyl napisał:

Przed chwilą, zetorlublin7341 napisał:

kolego napij się melisy przed snem dobrze radzę ;)

jeszcze nie piłem nigdy. ja wiem że ty patriota i tylko polskei małe sklepy ale nie stety w nich łatwiej poczuć czyjś zapach i oddech

1 minutę temu, hubertb napisał:

Nie, ale mogła mieć z kimś takim styczność całkowicie przypadkowo. 

pracowała na stałe w szpitalu jednoimiennym a w domu starców dorabiała

jednak się dalej z tobą nie zgodzę , nie ma czegoś takiego jak ty piszesz w dobie kiedy cały czas się dowiadujemy że on w powietrzu może żyć kilka godzin, żeby to miało sens trzeba by co kilka osób robić dezynfekcję powietrza w sklepie albo robić ozonowanie powietrza tylko że wolne rodniki tlenu mogły by ci zrobić większe kuku niż wirus , z tym że zaraz byś tak nie umarł. w całym tym zamieszaniu więcej jest nakręcania się ludzi i paniki

dysydent napisał:

14 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

kolego napij się melisy przed snem dobrze radzę ;)

bardzo "merytoryczny" argument ale jak się nie chce pisać można czasem i tak ;) 
ale ja nie o tym 

jak najbardziej merytoryczne z rodzaju technicznych moje pytanie
to cytowanie postów że z cytowanymi wewn masz we swoich wpisach
Ty celowo czy tak Ci cytuje z automatu? a jeśli z automatu to na jakim systemie/przeglądarce/aplikacji?

czasami dobre to jest bo wiadomo wszystko na co i komu odpowiadasz a ja żeby coś takiego muszę się naklikać bo z automatu to mi tylko cytuje odpowiedź cytowanego ale już bez cytatu z jego posta na który to cytat np odpowiada 
coraz mniej będę miał czasu, z resztą większość z nas a wczoraj nawet pogubili się w kontekstach gdy odpowiedzi były na wątki sprzed kilku stron.

W zasadzie w temacie o technikaliach af powinienem ale nie takie zboczenia od tematu tu przechodziły

wystarczy mi odpowiedź "celowo" albo "z automatu na przeglądarce czy apce af" ?
 

kolego apka a przeglądarka Chrome z automatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja nie twierdziłem że go nie ma. niektórzy twierdzą że wirusem może ktoś nas zakazić kaszlac podobnie jak rozchodzi się dym od palacza. tylko że dym papierosa czujesz nawet z kilku metrów

byle się tylko ludzie jedne na drugich nie pchały. w większej hali jednak bezpiecznej się czuje niż w sklepie piekarniczym czy groszku do których i tak każdy z nas zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, sabuliga napisał:

Z jednej strony to dobrze ze bezrobocie wzrośnie do 30 procent. Bo liczba małżeństw sie zwiekszy na wsi. Tak mi sie wydaje

Wiem co myślisz   :D  myślisz że jak w mieście dziewczyny będą bezrobotne to zaraz na rolników polecą?   :P  Taa chyba żeby ich oskubać do reszty.   xD Zapomnij żeby aż tak im się zatęskniło za pracą na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj