sumek666

Ceny usług 2020

Polecane posty

kondziu123    2

Jak z u Was z cenami za koszenie zbóż i rzepaku? W tamtym roku za 1h braliśmy 550zl gdzie 2ha/h leci bez zająknięcia 

Województwo podlaskie 

kuba9449    19

ILE?? W życiu nie słyszałem takiej ceny na podlasiu... Zazwyczaj cena waha się od 300 do 350.

• Haha 1

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Wiadomość z agroFakt.pl

kondziu123    2

To wszystko zależy od kombajnu miałem mniejszego to brałem 320-330. Ile w godzinę wykosisz za te 350zl?

staszek131415    4562
1 godzinę temu, kuba9449 napisał:

ILE?? W życiu nie słyszałem takiej ceny na podlasiu... Zazwyczaj cena waha się od 300 do 350.

Kolega pisał o cenie za godzinę a Ty myślisz że za hektar czytaj ze zrozumieniem

kuba9449    19

To wiele wyjaśnia, nikt u nas nie liczy na godziny dlatego nie zwróciłem uwagi że to h zamiast ha.

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Motoryzacja

jasiuhonda    29

Ile bierzecie w tym roku za presowanie sianokiszonki, owiniecie i ustawienie balotow ciagnikiem z turem?

Ile bierzecie w tym roku za presowanie sianokiszonki, owiniecie i ustawienie balotow ciagnikiem z turem?

kuba9449    19

Prasowanie z nożami 14, bez noży 13, owijania nie robię usługowo, ciągnika z turem nie mam ale za ładowarkę teleskopową 7,5t biorę 130zł za godzinę.

Motoryzacja

mati15    0

Witam ile brać za sprasowanie beli słomy 160cm wraz ze zwózką?  Ilość to 1000szt.

biszu    7

Interesują mnie ceny usług c360 +

Orka-

Talerzowanie - 

Transport z przyczepą d35 (5km)

Siew poznaniakiem- 

Glebogryzalkowanie - 

Dzięki. 

Pozdrawiam. 

krzychrol    146
Dnia 27.04.2020 o 08:18, sxAnia napisał:

ja sieję 6-rzędowym

Za 100 zł Za hektar to lepiej sobie w domu posiedzieć i piwo wypić 

• Like 1

Neveragain    1

Tyle co za opryskiwacz. Jak sie zapatrujecie na koszenie w tym roku? 300 zł/ha na wschodzie będzie ok? Czy podnieść cos? Ziemie słabe plony srednie  zazwyczaj 3-4 tony

kuba9449    19
23 godziny temu, Neveragain napisał:

Tyle co za opryskiwacz. Jak sie zapatrujecie na koszenie w tym roku? 300 zł/ha na wschodzie będzie ok? Czy podnieść cos? Ziemie słabe plony srednie  zazwyczaj 3-4 tony

Ja chyba zostanę przy cenie z zeszłego roku - 320zł/ha

Motoryzacja

kuba9449    19

Prasowanie po 14 za belę 125, owijania nie robię usługowo, ładowarka teleskopowa 130zł za godzinę.

Motoryzacja

kizak    442

U mnie prasowanie prasa Ursus [warfama] 12 zł,owijanie samozaładowcza 8 zł,ustawianie,co Bozia da, Tylko mam dylemat  ile za dyskową 2,5,wyszło 5 mth,a godzin podobnie😐,no ale jęzor po robocie też był podwilżony😜,

artek27    139

Ile bierzecie za walowanie zgrabiarka karuzelowa 3.5metra szerokosci. Podlaskie

macius11157    65

Ja policzyłem 25 za bele że wszystkim prasowanie omijanie i ustawianie ale chyba to za mało po licząc 13 za prasowanie 10 za omijanie mój ciągnik i ustawianie wychodzi 2zl za bele czyli trochę mało lepiej chyba liczyć 100 zł za godzinę 

lolq1660    80
macius11157 napisał:

Ja policzyłem 25 za bele że wszystkim prasowanie omijanie i ustawianie ale chyba to za mało po licząc 13 za prasowanie 10 za omijanie mój ciągnik i ustawianie wychodzi 2zl za bele czyli trochę mało lepiej chyba liczyć 100 zł za godzinę 

Jak omijałeś to dobra cena😁

• Haha 1

maroko    45

Ile będziecie brali w tym roku za młócenie zbóż ? Porównując z zeszłym rokiem. Podwyższać raczej nie ma co bo paliwo sporo tańsze. Woj kuj-pom.

Bartek72511    65

paliwo tańsze, kombajny droższe 😁 u nas bez zmian pewnie, 320 zł ha, bizony około 300 za godzinę.

maroko    45

Ja w zeszłym roku brałem 340 za hektar. W tym roku pewnie też tak zostanie. Kombajn Dominator 96

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 na początek moje pytanie. ile brać za usługę prasowania bel 100x110 (w nawiasach ceny jakie myślę brać z moim sznurkiem i folią) - słoma (10) - siano (12) - sianokiszonka (prasowanie i owiniącie ewentualnie włożenie widłami na owijarke/przyczepę 35) dodam że w okolicy jest tylko jedna prasa kolejne pytanie, ile brać za godzinę młucenia (bez sieczkarni i z) kombajnem z hederem ok 2.7 (nieznane dokładnej wydajności) w okolicy jest kilka kombajnów ale doprosić. się graniczy z cudem szczególnie gdy ktoś ma kilka ha
    • Przez nomysz14
      Witam wszystkich kupiłem siewnik Unia poznaniak ze znacznikami hydraulicznymi ale ursus ma hydraulikę fergusona czy nie będę miał kłopotu z przerzucaniu znaczników 
    • Przez szostek1515
      Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez karbex
      Witam,
      Mam pytanie jak kształtują się ceny usługi wapnowania i jak są rozliczane. Interesuje mnie cena wynajmu rozsiewacza RCW oraz cena samej usługi rozsiania wapna. Są u Was takie usługi? Jak są rozliczane - na godzine pracy, na hektar czy od rozsiewacza ?
      Pozdrawiam
    • Przez MrDex
      Witam.
      Zbudowałem sobie maszynę do trapezowania blachy, wejdzie arkusz o szerokości 250cm. Zastanawiam się jakie są koszty "zrobienia" jednego trapezu? Ktoś świadczy takie usługi?
      Druga sprawa z racji, że właśnie kończę remont swojej przyczepy chciałbym się tym zająć "po fajrancie" i robić burty, zabudowy. Jak liczycie swoją pracę? Za robotogodzinę czy na przykład koszt materiału i drugie tyle za robociznę? Będzie to moje dodatkowe źródło dochodu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj