sumek666

Ceny usług 2020

Polecane posty

sumek666    4612

Witam,

Jak u Was kształtują się ceny za różne usługi? Ile płacicie za zbiór zbóż i rzepaku? Ile kosztuje prasowanie słomy? 

A może sami jesteście uslugodawcami? 

Proszę piszcie tutaj ceny za poszczególne usługi oraz o pomoc przy wycenie usług oraz region z którego jesteście 

Pozdrawiam 

Sumek

Temat jest kontynuacją 

Uziu92    5430

prasowanie 15zł za kulkę, koszenie zboża kombajnem 400zł/ha.

• Thanks 2

krzysztof1987    210

podpowie ktoś 

trafia sie robota - rozwożenie gówna jest 6 patelni tego towaru i leży na polu klient chce żebym to załadował i rozwiózł  

biore 2 ciągniki i rozrzutnik 16 m/3

i teraz pytanie ile za to zaśpiewać 

Edytowano przez sumek666
ortografia

Wiadomość z agroFakt.pl

artek27    139

U mnie na jesieni wozili takim rozrzutnikiem tylko ladowarka ladowal to jak blisko wozic to 300zl/h a jak dalej to 250.

HANK    11

zależy od sprzętu i głębokości 250-350 ha

artek27    139
12 godzin temu, krzysztof1987 napisał:

@artek27 napisz jak  to wyszło od szt rozrzutnika 

U mnie wozili ponad 10km na pole. Wyszlo chyba 7 rozrzutniki to zaplacilem 1750. Akurat przez godzine zdazyl zaladowac wywiesc i wrocil.

Tworkowiak    105

Witam
Orientuje się ktoś ile można policzyć za usługę włókowania łąki/pastwiska? 

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Maatiii    8

Witam serdecznie ;) takie pytanie mam do rozwiezienia około 500t obornika tylko rozwożenie bez załadunku rozrzutnik to Fortschritt jak to najlepiej policzyć od tony na godzinę czy jak ? 

Egon78    30

Ile  w tym  roku  trzeba  będzie  zapłacić    za  siew kukurydzy  z podsiewaczem ?

ZUCH1234    84

Siew kukurydzy 150 zł z nawozem . Sianokiszonka z 17 nożami prasa zmienno komorowa 20 zł słoma 15 . Świętokrzyskie

Kalibko    0

Ile można wziąć za sadzenie ziemniaków ( c-360+ sadzarka pionier 2- rzędowa talerzowa+ wózek widłowy z obrotnicą) nie wiem ile wsadzone, zeszło z 6h?

Edytowano przez Kalibko

Sebusk    43

Za rozlanie RSM w ilości 300l/ha bierzecie jak za zwykły oprysk 150-200l/ha? tj około 40 zł za ha. opryskiwacz 4000l działki po 10-20 ha

Axd529    37

Ile można wziąć za usługę talerzowania? Talerzówka famarol 1.8m + (c360)

Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

michal124    8

Ile za rozworzenie obornika rozrzunikiem metal fach n267 hornet 6t ładowane na polu ładowarka właściciela? 

Gość   
Gość
Dnia 18.04.2020 o 10:59, sumek666 napisał:

Słownik ortograficzny możesz sobie WZIĄĆ!!!

Nie rozumiem? Poprawnie napisał

Karol06    291

Nie napisał poprawnie, edytował post. Widziałem wcześniej,, mogę być świadkiem na sprawie 😛

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nomysz14
      Witam wszystkich kupiłem siewnik Unia poznaniak ze znacznikami hydraulicznymi ale ursus ma hydraulikę fergusona czy nie będę miał kłopotu z przerzucaniu znaczników 
    • Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 na początek moje pytanie. ile brać za usługę prasowania bel 100x110 (w nawiasach ceny jakie myślę brać z moim sznurkiem i folią) - słoma (10) - siano (12) - sianokiszonka (prasowanie i owiniącie ewentualnie włożenie widłami na owijarke/przyczepę 35) dodam że w okolicy jest tylko jedna prasa kolejne pytanie, ile brać za godzinę młucenia (bez sieczkarni i z) kombajnem z hederem ok 2.7 (nieznane dokładnej wydajności) w okolicy jest kilka kombajnów ale doprosić. się graniczy z cudem szczególnie gdy ktoś ma kilka ha
    • Przez szostek1515
      Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez karbex
      Witam,
      Mam pytanie jak kształtują się ceny usługi wapnowania i jak są rozliczane. Interesuje mnie cena wynajmu rozsiewacza RCW oraz cena samej usługi rozsiania wapna. Są u Was takie usługi? Jak są rozliczane - na godzine pracy, na hektar czy od rozsiewacza ?
      Pozdrawiam
    • Przez MrDex
      Witam.
      Zbudowałem sobie maszynę do trapezowania blachy, wejdzie arkusz o szerokości 250cm. Zastanawiam się jakie są koszty "zrobienia" jednego trapezu? Ktoś świadczy takie usługi?
      Druga sprawa z racji, że właśnie kończę remont swojej przyczepy chciałbym się tym zająć "po fajrancie" i robić burty, zabudowy. Jak liczycie swoją pracę? Za robotogodzinę czy na przykład koszt materiału i drugie tyle za robociznę? Będzie to moje dodatkowe źródło dochodu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj