hancyk93

Agregat Agro-Tom UP 3 m czy Agro-Lift AUK 3 m?

Polecane posty

hancyk93    0

Witam. Planuje zakup kompaktora.Mam dwa do wyboru Agro-Tom UP 3 m i Agro-Lift AUK 3 m. Ciągnik MF 6255 (4 cyl,95 km),Waga obu podobna ok.1500 kg. Czy ma ktoś taki i doradzi który lepszy ? Agrotom ma wały mniejsze bo fi 370 a Agrolift fi 400. 

Edytowano przez hancyk93

Kamilek1    52

posiadam z agro toma i moge polecic. Nadaje sie na mozajki itp zrobilem nim ok 200ha i poki co jedno lozysko tylko wymienilem.

Edytowano przez Kamilek1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arkady12
      Witam czy byl by ktoś w stanie ładnie zmierzyć agregat z hydropakiem 3 m chodzi o rame glowna i dolna oraz odległość między wałami i podesłać wymiary ? 
    • Przez Piotr1711
      Witam, jak w temacie przymierzam się do zakupu agregatu uprawowego o szerokości 4,2 m. Pod uwagę biorę agregat firmy agro-masz oraz agrofactory. Której firmy byłby lepszy? Który bardziej żywotny? Różnica w cenie 3,5 tys zł, czy warto byłoby ewentualnie dopłacić?
    • Przez Grzegorz37
      Jak w temacie jaki agregat bedzie najlepszy na jakie ziemnie i z jakimi wałem?
      W moim przypadku potrzebuję agregat upr-siewny na ziemie I i II klasy do ciąnika mocy 130KM, co radzicie na podstawie własnych doświadczeń?
    • Przez aprochota
      witam znalazłem na olx uprawowo siewny kverneland bierny z wałem crosskill chciałbym to kupić wydaje mi się że na moje ziemię lekkie była by to dobra opcja bo packer każdy wie jak się zapycha a rurowy nie zrobi dobrej roboty. co myślicie o tym ciągnik jaki by z tym chodził to forterra 11441 czy ten crosskill nie będzie za ciężki? czy na świeżej orce nie będzie się topił w ziemii? prosiłbym o wasze opinie doświadczenie bo nie chce czegoś kupić i potem się wkurwiac
    • Przez transmat
      Witam wszystkich. 
      Interesuje mnie opinia uzytkownikow agregatow Batyra Lew Plus.
      Wiem ze juz temat tej firmy byl poruszany ale to bylo 9 lat temu i nie wypadala wtedy dobrze. Czy cos sie zmienilo od tamtej pory na lepsze skoro jeszcze funkcjonuja a nawet rozwijaja sie. Warto inwestowac w ich agregat czy lepiej dolozyc i kupic cos innego i lepszego?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj