Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Bogdan_ja    3018

toć to gamoń ,gdzie on skuma że igły są wymienne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3614
1 minutę temu, Desperado napisał:

Ta kolczykownica nie jest zła, ale nie do wszystkich kolczyków pasuje igła która była w zestawie, ot i cała filozofia.

...ale zawsze pod skosem.

Ta co wkleiłem zawsze na wprost...

Dużo łatwiej ....cylnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4259

Ale igły do danych kolczyków mają bardzo duże znaczenie, albo nie przebija, albo niszczy nawet kolczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3614

No wiadomo...

Kurna, ale niektóre igły to z masła...

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4259

To fakt też, ale jak nie pasowna, to też będzie się szybko giąć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

do aflexa dorobilem u tokarza, mam w zestawie pare pasujace do innych firm.

53 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

placek twoje zwidy to tylko karma dla takiej biedy jak ty i nic więcej 🤣

synowa to synowa i problem jej rodziców to nie mój problem ....powiem więcej to tylko szczęście dla mego  syna...🤣🤣🤣🤣 

w to wierze na 100 % gdyby nie poszla w slady matki nie mialbys wnukow 🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    492
Napisano (edytowany)

Kurła wiem jak się nasuwa trzpień na igłę. Mam więcej igieł ale to nie ma większego znaczenia jakiej używam, albo nie miałem jeszcze kolczyków do których trzeba innej igły. Tu chodzi o to, że jak część żeńska jest osadzona jak należy to trzpień nie trafia w otwór, a jak wysunę lekko tak żeby trafił to albo się uda albo część żeńska wypadnie, bo nie ma pełnego oparcia. A jeszcze cielę się poruszy i już wszystko rozregulowane

Edytowano przez Kowalsky30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

c*py to c*py ...nie ma znaczenia czy to placki czy inne pociotki gaszą światło swego rodu ...to nie moje problemy tylko twoje 🤣

7 minut temu, jacus napisał:

do aflexa dorobilem u tokarza, mam w zestawie pare pasujace do innych firm.

w to wierze na 100 % gdyby nie poszla w slady matki nie mialbys wnukow 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3614
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Kowalsky30 napisał:

Tu chodzi o to, że jak część żeńska jest osadzona jak należy to trzpień nie trafia

Podałem rozwiązanie problemu...

Po co drążyć ?

Jedynie blaszkę przegiąć możesz od ...żeńskiej i dobrze ustawić ...a nadal pewności będzie brak że trafisz...

Cza umić....i tyle...

Edytowano przez 12Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018
Napisano (edytowany)

jeden opowiada jak mu stara się dupcy i musi za kuchtę robić a drugi do dziury nie może trafić ...polska A 🤣🤣🤣🤣.. co za kalectwo 😲

Edytowano przez Bogdan_ja
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4259
4 minuty temu, Kowalsky30 napisał:

Tu chodzi o to, że jak część żeńska jest osadzona jak należy to trzpień nie trafia w otwór, a jak wysunę lekko tak żeby trafił to albo się uda albo część żeńska wypadnie.

Nieraz trzeba i fabrykę poprawić, coś dogiąć, podszlifować, tu ci nikt tego nie poprawi przez neta, trzeba mieć na czym czapkę nosić.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    492

Dzięki. Też jak wybierałem to zachwalali twój model, ale pomyślałem kolczykownica jak kolczykownica jeden uj i wziąłem za 70.  Swoimi kolczykami dam radę- wszystkie cielęta zakolczykowałem. A to ciele z od znajomego z innymi kolczykami sprzedam dając handlarzowi kolczyki do ręki. On sam tak sprzedaje

Przed chwilą, Desperado napisał:

Nieraz trzeba i fabrykę poprawić, coś dogiąć, podszlifować, tu ci nikt tego nie poprawi przez neta, trzeba mieć na czym czapkę nosić.

Kurła jak coś kupuję to ma grać a nie rzępolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4259
2 minuty temu, Kowalsky30 napisał:

 

Kurła jak coś kupuję to ma grać a nie rzępolić

Taaa bo ty chcesz, żeby ino twoja igła zagrała, bo wstyd będzie jak nie trafisz.   🙆‍♂️

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

obszarniki 🤣...nie swoje 3 ha i 3 krowy i problemy ze wszystkim ....nadają się aby tylko kible pilnować i  łowiecki szczac prowadzac 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    492

No nie mów, że zawsze trafiasz za pierwszym razem. Ale pisz pisz forum wszystko przyjmie😁

32 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

c*py to c*py ...nie ma znaczenia czy to placki czy inne pociotki gaszą światło swego rodu ...to nie moje problemy tylko twoje 🤣

Bez ślubu to nie wnuki tylko bękarty się rodzą😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

u ciebie takie bękarty u siostry są co nikt się nie chciał przyznać 🤣🤣

ty udawales że to twoja żona i córka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

bidne dzieci pewnie juz maja swiadomosc ze glowa rodu dostala palmy..beda dziadziusia  w chorszczy odwiedzac.choc tyle w zyciu zobacza..

orawiok -ja mam komplet 5 igiel -do roznych rodzajow zapiec, firm jest kilkanascie i kiedys mialy inna budowe. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

biedne to są twoje co z gołymi tyłkami w świat puściłeś i teraz wypatrujesz kiedy przyjadą odwiedzić ....🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    492

Boguś idioto😂 Nic nie udawałem. Od początku  jak dawałem ogłoszenia matrymonialne podkreślałem, żem kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

sam jesteś idioto jeśli myślisz że ktoś łyknie te psychiczne bajeczki 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

orawiok a moze ty bys sie z ogarkiem zwiazal ?? on juz na parobku zmienil swoja orientacje wiec i ty bys sie zalapal , w tartaku u niego pracowal . rznal deski i nie tylko.

obydwaj macie w glowie namieszane wiec bylibyscie wspaniala para.

ja nie musialem dawac w wianie pol gospodarki 🤣.  twoj syn naprawde jest taka niedojda ze musiales przekupic majatkiem ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

ty weź go za zięcia to połączyta  swoje pustostany w księgach....🤣

ja daję bo mam ty nie musisz bo nie masz komu i czego 🤣🤣🤣

chyba że te dzierżawy tych nieużytków do skoszenia mu podarujesz 🤣🤣🤣🤣

ale on chyba nie jest aż tak głupi aby takie plewy łykać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

dales bo musiales , korba w glowie sie przekrecila i skutki widac.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

wiem że ty tego nie zrozumiesz bo ty puściłeś swoje z gołymi d*pami ....taka tradycja u małopolskich dziadów 🤣

ty nie dasz nic bo nic nie masz ...🤣

 cala  gospodarka jest dla syna ...taka kaleka jak ty nigdy tego nie zrozumie bo nie ma następcy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj