adam141281

Lamborghini champion 150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adam141281    0

Cześć. 

Mam pytanie kupiłem ciągnik lamborghini champion 150 i nie wiem jak opuścić i podnieść przednią oś, chyba że nie działa jeszcze jedno gdzie włącza się podnoszenie kabiny na poduszka z czy włącza i wyłącz to jakiś poziomka bo u mnie po załączeniu zapłonu kompresor chodzi cały czas. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

nie włącza się kompresor pracuje dopóki nie nabije ciśnienia

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez drozd82
      witam,potrzebuje mechanika do agrotrona k120.z woj podlaskiego,moze ktos moze polecic ,pozdrawiam,kontakt priv
    • Przez artur1980
      Witam

Co myślicie o tym ciągniku? Jak jest z awaryjnością np skrzynia biegów, układ hydrauliczny.? Pociągnie 3m aktywny agregat po górkach?
    • Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez góralek
      Cześć wszystkim. Potrzebuję informacji na temat same silver 80  97 roku. Co sprawdzać przy oględzinach, częste usterki, co sądzicie, co sądzicie o silnikach, jak jest z ich żywotnością. Prosiłbym o informacje użytkowników. Dodam, że skrzynia jest na rewersie mechanicznym. Mało jest o tym ciągniku na forum, znalazłem jedną opinię, a mam okazję kupić taki ciągniczek.
    • Przez rafal3514
      Co myślicie o nowych ciągnikach:

df agrofarm
      same eksploler3
      lamborghini r3evo

Który jest najlepszy?
      Czy to jest to samo?
      Czy kosztują tyle samo?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj