Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robercikj100    1010
1 godzinę temu, galan99 napisał:

To jaka ma być rodzina że co ma jadać i co ma posiadać wedle ciebie ajfony zapewne każdy , komputer dla każdego z osobna , 1 kg mięsa dla każdego dnia .

To powiedz wedle ciebie jaki jest model  tradycyjnej rodziny ? .

Pszenica 800 brutto .

3 tys na 5 osobowa rodzinę starczy ci na jedzenie, rachunki, ubrania. 

A gdzie samochód , mieszkanie - dom, jakieś wczasy , jakieś ajfony jak je nazwałeś i inne takie współczesne zachcianki.

Bo raczej rodzinę na średnim poziomie powinno być stać na te rzeczy . 

Ale to nie temat o wielkości zarobków więc zakończmy dyskusje .

  • Like 1
  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
5 godzin temu, danielursus3p napisał:

Miwigos może u Ciebie. U mnie realny plon pszenicy 5-6 ton to niestety ale... kukurydza sucha z 9 ton rzepak 3,5 t groch to zależy bywa tona A zdarzy się i 3.5 tony. Musisz mieć dobre ziemie. 

u mnie pszenica sie udała kolo 7,8t, , za to rzepak naciągane 3t,  kukurydze własnie susze kolo 10t na sucho wyjdzie przy tych cenach wg mnie bedzie dobry rok bo nie sprzedałem poza rzepakiem jeszcze nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599

Skierbieszów nieźle jest koło szkoły można dostać jak ma gęstość już 76 pszenica nawet 790 zł brutto .

Grabowiec praktycznie to samo .

Udrycze wali w h*ja zawożą i jadą na Skierbieszów lub na Grabowiec .

Siennica taka sama stawka cenowa aby byli parametry .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurde to ja za mało chiba w detalu sprzedaje po 800🤔 i to moje worki 

Dziś ma przyjechać dwóch po tone, może podnieś na 900 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
50 minut temu, galan99 napisał:

koło szkoły można dostać

W dziób?

 

53 minuty temu, galan99 napisał:

nawet 790 zł brutto

 

53 minuty temu, galan99 napisał:

nieźle jest

Szkoda że nie napiszesz że przesadzają z ceną.... Cały czas narzekasz jak to Wasze okolice dymają od zawsze z ceną a tylko coś rzucą już zadowolony , nie brak więcej... Normalnie jak szary wyborca kontra rząd.....

3 minuty temu, drobny napisał:

A po ile u was paszówka? miam propozycję na 740brutto

780 płn mazowsze - netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@drobny u mnie na pobliskim skupie 640, ale jedyny w okolicy i robi z nami co chce 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8525
2 minuty temu, Ursus932 napisał:

@drobny u mnie na pobliskim skupie 640, ale jedyny w okolicy i robi z nami co chce 😕

to tak jak i u mnie

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599
16 minut temu, pawel885 napisał:

W dziób?

 

 

Szkoda że nie napiszesz że przesadzają z ceną.... Cały czas narzekasz jak to Wasze okolice dymają od zawsze z ceną a tylko coś rzucą już zadowolony , nie brak więcej... Normalnie jak szary wyborca kontra rząd.....

780 płn mazowsze - netto 

Oj nie bodź taki modry bardzo bo jak na wschodnią stronę to cena dobra . Tylko jak cena spadnie na 600 zł bo będzie urodzaj w Europie kto pierwszy będzie za raz na drogach płacz bo u nas to normalne jest . Nic nie kryję jak jest teraz 790 zł brutto jest dobrze ale stale tak nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25696
59 minut temu, Ursus932 napisał:

Kurde to ja za mało chiba w detalu sprzedaje po 800🤔 i to moje worki 

Dziś ma przyjechać dwóch po tone, może podnieś na 900 🤔

Przegniesz i klienta stracisz. 830 - 850 powinno być ok jak stale handlujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Agrest masz rację 👍tak myślę niema co być zbyt pazernym, tym bardziej że mam grono stałych odbiorców przez cały rok, dziś jeszcze po 800 puszcze a zobaczę co będzie dalej😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 30.10.2020 o 16:46, Zbyszek3939 napisał:

A moja córka skończyła studia i nie może znalezć  pracy  bo ci co powinni pójść na emeryturę blokują etaty młodym.

I czyja to wina może byłeś jaki kierunek skończyła myślę że jakby robiła staże w czasie studiow i znała angielski nie byłoby problemu

Niech przychodzi do cedrobu podobno wszystkich przyjmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoggyDogg    4

W tym tygodniu podpisana sprzedaż 250t paszówki po 775 netto, podkarpackie

Edytowano przez DoggyDogg
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4088
1 godzinę temu, szaman1 napisał:

Pszenica będzie bić rekordy alejak ogłoszą zamach stanu to zabiorą wszystko. 

?         kobiety    ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj