Dawix321

Dolna ramka z szyba Zetor 7245

Polecane posty

Dawix321    12

Cześć, może ktoś pomoże mi coś wymyślić odnośnie tylnej dolnej ramki z szyba w Zetorze 7245.

Dowiedzialem się już ze pasuje z dużej i małej kabiny, tzn. szyba na stale albo przesuwana. Problem tkwi w tym że nigdzie albo nie ma takiej, a jak już jest to sprzedają z kompletna kabina. Wie ktoś z was od czego można by taka dopasować, oczywiście chodzi o komplet z ramka i szyba. 

IMG_20200103_142052.jpg

Mares    41
Napisano (edytowany)

Na zagranicznych stronach są. Także na zamówienie jakiś sklep pewnie ściągnie. W katalogu są dwie wersje:

Ścianka tylna: 6211 7935 i 6011 7942

Szyba: 6211 7998 i 5911 7929

Uszczelka: 6211 7949 i 5911 7930

Ewentualnie używanych poszukaj. Koło Przasnysza gość ściąga stare zetory, może by Ci coś dopasował.

Edytowano przez Mares

Wiadomość z agroFakt.pl

gruber99    2

Taniej wyjdzie Ci kolego uspawać jakąś ramkę i wstawić w to plekse nawet. Pytałeś w okolicznych sklepach, czy nie ściągną tego?

mds212    401

Pleksa to porazka, lepiej zamowiuc szklo harttowane ciete na wymiar

Dawix321    12

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Pożyczyłem od znajomego na wzór, zawiozłem do miejscowego magika i mi taka zrobił.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetorex
      Jak kupiłem mojego zetora to miał założony tłumik od MF 70 nie wiem dlaczego (może poprostu był tańszy), w zetorze powinien być chyba tłumik o takim profilu kwadratowym, a ja mam okrągły i pisze na nim MF 70!! Kiedyś ktoś mi mówił, tłumiki od fergusona mają w środku więcej tych dławików i są w środku bardziej wypchane, wiecie może czy to prawda??
      Czy taki tłumik może hamować odprowadzanie spalin, a równocześnie zmniejszać moc??
    • Przez Davidmix
      Witam posiadam zetor 7245 dach mam wykonany z włókna szklanego bez szyberdachu w opłakanym stanie.
      Teraz takie pytanie czy ktoś wyginał blachę na wzór oryginalnego dachu?Czy  jest to wykonalne? 
      Planuje zrobić szyberdach od razu.
      Koszty dachu nowego są z kosmosu dlatego myślę nad wygięciem.

• Przez prs613
      Witam

Zauważyłem, że w moim Zetorze mam wiecznie mokre wygłuszenia pod kabiną, czyżby to był słaby punkt tych Zetorów w temacie korozji?
      Czy ruda już komuś zjadła kabinę od spodu?
    • Przez tomek14
      Witam posiadam zetora 7211 i ostatnio zajmowałem się kosmetyką maski i nie wiem gdzie założyć sprężynę maski zetora ? dołączam załącznik 

oznaczona jest numerem 39 proszę o odpowiedź lub przesłanie jakiegoś zdjęcia 
    • Przez warsik
      Od jakiego modelu pasują błotniki tylne do Zetora 5718? bądź czy jest ktoś kto by takowe mi wykonał
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj