Polecane posty

mr1997    51

Resized_Screenshot_20200806-150805_eGazety.jpegtrzeba zapisać na urządzeniu i wtedy przeglądać to jakość będzie lepsza

Edytowano przez mr1997
zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po zapisaniu słabo widać. Zrób dwa screeny jak możesz

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    604
3 godziny temu, alfa napisał:

Kontakty łomżyński gazeta 

A jakie masz zdanie na ten temat? Po której stronie stoisz? Ewentualnie jakieś argumenty? Nie do wszystkich członków spółdzielni docierają te afery, fajnie by było wiedzieć na co się głosuje idąc na zebranie. Jeśli nie publicznie to na priv chociaż...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
czareczek85 napisał:

Ja przed chwilą się dowiedziałem o tym tirze masla w blokach co jechało 

W mlekpolu to kręcą lody

mają z czego to walą. podobno zadnych postulatów nowych członków nie spełnili tj. kto kogo i gdzie ma z rodziny w spółdzielni, wykaz faktur z inwestycji, wykaz wynagrodzeń itd czyli pewnie lody kręcą na całego a na zebraniu będzie że ciezka sytuacja na rynkach przez koronawirusa. morał taki że nie mozna pozwolić na wyrzucenie nowych członków rady a jesli juz to rozwiązać całą radę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co za patologia. Ciężko będzie coś zmienić dopóki większość rolników to stare dziadki (nie obrażając nikogo) którym dobrze jest jak jest. Mam przykład z pobliskiej mleczarni i jej dostawców. Mają cenę teraz 1,2 zł, parametry zaniżone o 3-5 jednostek ale nie chcą słyszeć żeby gdzieś się przenieść lub wybrać inną radę. A myślałem że.mlekpol to dość uczciwa spółdzielnia a tu patologia jak wszędzie. Wniosek tylko taki że patrząc na te wszystkie spółdzielnie to jedyna porządną spółdzielnia to Piątnica. Jakby tak robili wszyscy uczciwie to cena by była wszędzie po 1,8 zł i dla pracowników dobre wypłaty. A tak kilka procent osób kradnie miliony a reszta ma ochłapy. U nas mleczarnia ma jeden zakład to kradli ser paletami a mlekpol ma kilka zakładów to tirami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

a nie pasuje starym nowy skład bo na ręce patrzą co robią wiec najlepiej wyrzucić tych ktorzy nie pasują

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
57 minut temu, Łolek napisał:

Gdzie jest Grzesiu i jego teoria o mlekpolu

Cały czas tu jestem. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12943
1 godzinę temu, grzesiu napisał:

Cały czas tu jestem. 🙂

Czuwasz☺?

Z tego co piszecie to mało gdzie nie kręcą taki to nasz garbaty los najgorsze jest to że wielu z naszych ,,kolegów z branży,, temu przyklaskuje.

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14133
3 godziny temu, ramzes10 napisał:

Co za patologia. Ciężko będzie coś zmienić dopóki większość rolników to stare dziadki (nie obrażając nikogo) którym dobrze jest jak jest. Mam przykład z pobliskiej mleczarni i jej dostawców. Mają cenę teraz 1,2 zł, parametry zaniżone o 3-5 jednostek ale nie chcą słyszeć żeby gdzieś się przenieść lub wybrać inną radę. A myślałem że.mlekpol to dość uczciwa spółdzielnia a tu patologia jak wszędzie. Wniosek tylko taki że patrząc na te wszystkie spółdzielnie to jedyna porządną spółdzielnia to Piątnica. Jakby tak robili wszyscy uczciwie to cena by była wszędzie po 1,8 zł i dla pracowników dobre wypłaty. A tak kilka procent osób kradnie miliony a reszta ma ochłapy. U nas mleczarnia ma jeden zakład to kradli ser paletami a mlekpol ma kilka zakładów to tirami :)

gdzie tych kocmołuchów przyjmą? zwyczajni próbę ze słoika dawać i tyle. Wpadnij do kilku co oddają do tej mleczarni i zoba jaki syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikib11    97

Mariusza Karwowskiego znam od lat,to naprawde porządny gość,pracowity i uczciwy rolnik,Grzesiek Zyskowski też,takich ludzi trzeba by w tej spółdzielni rolnik cos znaczył.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
17 godzin temu, czareczek85 napisał:

Ja przed chwilą się dowiedziałem o tym tirze masla w blokach co jechało 

W mlekpolu to kręcą lody

A co z tym tirem, bo nie w temacie jestem?

17 godzin temu, czareczek85 napisał:

 

 

17 godzin temu, czareczek85 napisał:

 

 

17 godzin temu, czareczek85 napisał:

 

 

Edytowano przez krzysieek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro70    123

mlekovita za lipiec przedział 20-30 tyś  Tł 4.16 

Bi 3.42

Cena 1.52 brutto 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
16 godzin temu, FarmerDyzio napisał:

zmieniasz ?

A ty o mnie książkę piszesz? Cały czas mnie śledzisz! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj