DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

witejus    8522
11 minut temu, vat napisał:

później zakażą hodowli krów mlecznych, świn, bydła i ryb w stawie. 

,,i nie będzie niczego-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

sprzedane 3 jałówki LMxBD, 624kg-8.30/kg; 676kg-8.35/kg; 724kg-8.40/kg; wagi i ceny brutto, okarmienie 6%, odbiorca Agrikor. Lubelskie, powiat bialski

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
vat napisał:

Naprawdę czy mówisz tak tylko, aby wyszło na Twoje?

To może chociaż wieprzowinę? Nie mów, że same banany

Żarty żartami, ale przecież wszyscy wiemy o co chodzi- teraz zakażą chowu zwierząt futerkowych - fermy upadną, ludzie stracą pracę, dochody. ktoś nie kupi sera z mleka, które ja wyprodukuję inny wołowiny... później zakażą hodowli krów mlecznych, świn, bydła i ryb w stawie. 

no serio nie jem wołowiny. nie lubię. wieprzowine owszem, drób tez. bananów nie cierpię, zapach mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299
2 minuty temu, witejus napisał:

,,i nie będzie niczego-"

niemieckie spalarnie będą

2 minuty temu, Bananek napisał:

no serio nie jem wołowiny. nie lubię. wieprzowine owszem, drób tez. bananów nie cierpię, zapach mnie odrzuca.

Banany maja zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 minuty temu, Bananek napisał:

bananów nie cierpię, zapach mnie odrzuca.

to ten awatar i nick to jakaś perwersja-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
vat napisał:

Banany maja zapach?

A smak mają? skąd bierze się smak? zjedz coś z zatkanym nosem to się dowiesz.


witejus napisał:

to ten awatar i nick to jakaś perwersja-?

ten "Nick" chodzi za mną od 3/4 mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Smak - na języku rozmieszczone są kubki smakowe

No może masz rację albo banany, które Ty jadłeś były, delikatnie rzecz biorąc, niezbyt świeże.

Edytowano przez vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Zawsze myślałem, ze moja kuzynka jest dziwna - nigdy nawet nie spróbowała alkoholu pod żadną postacią, tak przynajmniej utrzymuje - bo zapach ją odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Bananek napisał:

Ale pesel żony trzeba wpisać nawet jak sam gospodarzysz, a żonaty jesteś

Jak zaznaczas że żonaty i prowadzisz wspólnie z żona to tak... A jak ze jesteś żonaty i samodzielnie prowadzisz to już nie.... Tak w agencji instruował gość co wydawał wniosek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak odpady produkcji mięsa wołowego  i innych to pasza dla zwierząt futerkowych. Niemcy już dawno ryją aby przejąć ten rynek.rolnictwo i przetwórstwo to system naczyń połączonych. Destabilizowanie tego zawsze nam wyjdzie bokiem. Już zapomnieli o zakazie uboju rytualnego czy koronaswirus trzody zwanym asf bezobjawowym ,sankcje na Rosję itp. Niech nam dadzą żyć a popyt i podaż wyreguluje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

Śmieszne są takie argumenty że ludzie futer nie noszą to po co fermy norek to jest biznes gałąź rolnictwa jak każda inna przynoszącą duże dochody dla budżetu państwa z tego co czytałem druga sprawa że ludzie poinwestowali grube miliony w fermy a przyjdzie taki Pan prezesik co pojęcia nie ma co to jest ciężka praca izakaze jednemu i drugiemu hodowli wg ekologów rośliny też cierpią więc może lepiej nie zadawajmy im bulu i niesiejmy i nie zbierajmu niech to zrobi za nas niemiec czy Duńczyk 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299
12 minut temu, Bananek napisał:

dobrze wiedzieć. dwie wersje wypelnie.

że niby zrobisz tak?

wersja nr 1 (pokażesz ją dla żony) - pozostaję w związku małżeńskim i razem prowadzimy działalność we wskazanym zakresie,

wersja nr2 (złożysz do ARIMR) - pozostaję w związku małżeńskim i samodzielnie prowadzę działalność we wskazanym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

no.


zgodna z prawdą jest druga wersja. żona w gospodarstwie nie pomaga bo co miała by robić jak ja więcej siedzę niż pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, thefarmer napisał:

Śmieszne są takie argumenty że ludzie futer nie noszą to po co fermy norek to jest biznes gałąź rolnictwa jak każda inna przynoszącą duże dochody dla budżetu państwa z tego co czytałem druga sprawa że ludzie poinwestowali grube miliony w fermy a przyjdzie taki Pan prezesik co pojęcia nie ma co to jest ciężka praca izakaze jednemu i drugiemu hodowli wg ekologów rośliny też cierpią więc może lepiej nie zadawajmy im bulu i niesiejmy i nie zbierajmu niech to zrobi za nas niemiec czy Duńczyk 

Poco  takie herezje  głosisz  do puki  PiS  rządzi  nikt  żadnego  zakazu  hodowli  zwierząt futerkowych  czy   zakazu  uboju  rytualnego  nie  wprowadzi.  Zapewniam cie  w 100%.

Mój    wniosek covidowy   już  leży  wypełniony  w ARIMR    :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7227

Pojechała jałówka, wczoraj po południu ją zblokowało nic nie chciała jeść  mm 20 msc 685kg brutto 7,3zl brutto 6% brud. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

To niech zrobią jakieś warunki, jak można całe życie w klace siedzieć. Moje krowy teraz na łące leżą i czują wiatr we włosach 🤣. Jestem za tym aby w każdej oborze krowa mogła chociaż 2 miesiące po łące lub wybiegu pochodzić. Buduję się obora która będzie na luzie. Czyli poprawie dobrostan. Kiedyś przyjechała epika po krowę. Krowa się chciała wejść to po kościach ją bili metalową rurką. Miały być kamery na samochodach i nic nie zrobili. Jak znowu zrobią reportach to się każdy osra ze strachu . 

Jak coś zakażą, to wprowadzenie tego potrwa kilka lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To trza było mu powiedzieć żeby wy***rdalal z podwórka albo zabrać rurkę i takiemu idiocie doj....

Ciekawe co by powiedzial jakby poczuł na własnej d*pie

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Byłem w szoku. Spytałem się czy nie mają prądu do poganiania. Nie, bo nie wolno 🤣

No dobra to gdzie ja mogę się poskarżyć jak mnie krowa brudnym ogonem uderzyła. Albo jałówka chciała zgwałcić skacząc na moje plecy. 

😂

Są jeszcze prawa białych ludzi, w tym świecie .

Druga kwestia kto obejrzał ten film i jakie ma zdanie na ten temat. Bo pisanie bez wgłębienia w temat nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19729
38 minut temu, Denwer napisał:

Poco  takie herezje  głosisz  do puki  PiS  rządzi  nikt  żadnego  zakazu  hodowli  zwierząt futerkowych  czy   zakazu  uboju  rytualnego  nie  wprowadzi.  Zapewniam cie  w 100%.

Mój    wniosek covidowy   już  leży  wypełniony  w ARIMR    :P  

Trzymam za słowo

zrzut ekranu zrobiony

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No akurat za zakazem rytualnego było prawie całe pisostwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
2 godziny temu, Denwer napisał:

Poco  takie herezje  głosisz  do puki  PiS  rządzi  nikt  żadnego  zakazu  hodowli  zwierząt futerkowych  czy   zakazu  uboju  rytualnego  nie  wprowadzi.  Zapewniam cie  w 100%.

Wchodzisz w zakład ? Juz maja gotowy projekt 

https://tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-o-ochronie-zwierzat-mamy-gotowy-projekt-ustawy-4686473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek80z    16
3 godziny temu, mikic360 napisał:

sprzedane 3 jałówki LMxBD, 624kg-8.30/kg; 676kg-8.35/kg; 724kg-8.40/kg; wagi i ceny brutto, okarmienie 6%, odbiorca Agrikor. Lubelskie, powiat bialski

Pierwszy raz tam sprzedawałeś? Jak u nich z wagą i płatnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj