Zaloguj się, aby obserwować  
anticius

Sieczkarnia do kukurydzy i zbioru zielonek

Polecane posty

anticius    0

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje nowa sieczkarnia do kukurydzy -zaczepiana, najlepiej bez-rzędowa o szerokości roboczej minimum 1.4m z przystawka do zbioru zielonek. Proszę podawać producenta, cenę, parametry maszyny oraz zapotrzebowanie sieczkarni na moc.

Jeśli ktoś ma informacje o sieczkarniach rzędowych(minimum 2-rzędowych) to także nie pogardzę informacjami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jest Sipma. Niestety do QQ jest rzędowa....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio87    8

Maszynka z Sipmy jest fajna ma tez podbieracz do zielonek az sam jestem ciekaw ile kosztuje moze ktos wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anticius    0

Maszynka z Sipmy jest fajna ma tez podbieracz do zielonek az sam jestem ciekaw ile kosztuje moze ktos wie? :)

 

Sipmy kosztuje 68.000 zł netto, jest to sieczkarnia dwu-rzędowa(szerokość ok 1,4m; rządki 60-80cm) z przystawką do zbioru zielonek o zapotrzebowaniu mocy 80-100KM.

To akurat wiem, ale sieczkarnie rzędowe jakoś nie przypadają mi do gustu.

 

Wolałbym bez-rzędową, coś takiego mniej więcej jak "dawidg2" przedstawił tylko z uzupełnieniem informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anticius    0

 

Oglądałem Dawidg2 z poprzedniego linku te maszyny Kempera i jest to dość droga zabawka. Ponadto ten model największy potrzebuje dużej mocy, a ciągnika większego niż 140KM na to nie przeznaczę. Zamiast tej największej sieczkarni zaczepianej Kempera wolałbym już kupić chyba najtańszą sieczkarnie samojezdną na rynku New Hollanda za ok 600.000zł netto(nie widziałem jak do tej pory nic taniej) co by wykluczyło potrzebę zakupu większego ciągnika który jest mi po prostu zbędny.

 

Może ktoś posiada informacje na temat sieczkarni zaczepianej innej firmy niż Kemper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anticius    0

Obecnie nie sieję dużo kukurydzy oraz traw, mam tyle co do własnych potrzeb czyli obsiane 3,5 ha kukurydzy i ok 7 ha traw, z tymże trawy idą na sianokiszonki- prasowane prasą rolującą, owijane i składowane. A sieczkarni szukam głownie na usługi bo jest w moim rejonie na to zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

Witam

Mam do sprzedania jednorządkową sieczkarnie do kukurydzy zaczepiana na tuz firmy fella. Sieczkarnia przepracowała 2 sezony przy ursusie c360 wiec za ciężko nie miała. Wymienione wszystkie łożyska i łańcuchy . Jest w dobrym stanie. Cena jaka mnie interesuje to ok. 3500 tysiąca.

Nr gg 13307282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

co do sipmy to zapotrzebowanie mocy do 100 km to jest w kiszonce z trawy a do kuku na wiesze areał to miniumum 160 kucyków. 120 też sobie radzi ale wolno idzie i w d*pe dostaje ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

A co sadzicie o sieczkarniach JF Stoll fct 900 np bardzo ciekawe maszynki i ciekawa technika jest w nich rozwiazana. Tylko czy w polsce mozna dostac takie uzywane? Druga marka ktora mi wpadla w oko to kontynuacja mengele storm 130. I pytanie do osob ktore korzystaja z takiej techniki kiszenia traw czy ona sie sprawdza lepiej niz bele/przyczepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj