M-A-T-E-U-S-Z

Budynek z płyt warstwowych.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Jestem na etapie budowy budynku gospodarczego w systemie konstrukcji stalowej obitej płytami warstwowymi z pianki pir / pur . Chciałem się zorientować czy ktoś z forum realizował u siebie już taką budowę ? Interesuje mnie opinia na temat płyt warstwowych tzn dużo jest producentów i proszę o jakieś opinie gdzie korzystnie kupić ?

RU68    213

Jak najbardziej polecam najtaniej kupisz płyty pozostałe po wielkich budowach marketów (różne długości i kolory )profil musi być jednorodny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez malorolny121
      Buduje duży budynek gospodarczy i z racji tego rozglądam się za ociepleniem go żeby służył troche jako przechowalnia ziemniaka.  Moją uwagę zwróciły farby, masy termoizolacyjne. Czy ktoś już to stosował i może powiedzieć jak to się sprawdza w użyciu a nie tylko co mówią w reklamach. Rozmawiałem z jednym przedstawicielem handl od tych farb to zapewnia że 2mm grubości zastępuje 15cm styropianu. Koszt takiej farby nie jest mały ale stosowali ją ostatnio na zakładach azotowych w celu ocieplenia rur z gorącym czynnikiem. 
    • Przez tomn95
      Ktoś z was wie jaki jest orientacyjny koszt postawienia takiej hali o wysokości ok 5-6m łącznie z ława fundamentową, zbrojeniem i chudziakiem? Do tego jakas brama i okna. 
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam jest ktoś na forum co posiada Baterie sloneczną (Solary) ..
      jak myslicie oplacalny biznes ?

• Przez Mateo3566
      Witam mam pytanie, czy ktoś  wyrzucał słupy , podpory dachu? Może jest jakiś sposób żeby się ich pozbyć, dużo by Mi to ułatwiło manewrowanie w środku. Budynek ma 12 metrów szerokości.

• Przez jondir989
      Witam wszystkich! Mam pytaniaodnośnie silosów na kiszonkę z kukurydzy.
      Czy na budowę są potrzebne pozwolenia, plany czy wystarczy zgłoszenie?
      Jakie odległości muszą być zachowane (od miedzy, od drogi publicznej, od budynków)?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj