News
NEWDEERE

Samozbierająca metal tech t 085 mirosławiak

Polecane posty

NEWDEERE    1

Witam serdecznie mam sprawę ponieważ pożyczyłem przyczepe samozbierająca metaltech mirosławiak t 085 i padła przekładnia kątowa koło talerzowe zębate i wałek ataku czy ktoś z was może nie posiada takich części lub maszyny całej na części bo jest duży problem z tym jeśli ktoś coś z góry dziękuję za odpowiedź. 

tobi866    241

Masz jakąś fotkę tej przyczepy? Mam przekładnię od przyczepy zbierającej jakiejś polskiej. 

Wiadomość z agroFakt.pl

LukaszC5    21

A próbowałeś pogadać o tym w zakładzie który dorabia koła zębate?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil8352
      Kupiłem katalog części do manitou i są tam schematy ale części nie są podpisane numerami. Dlaczego tak jest?
    • Przez Krzysiekcs
      Witam. Kupiłem case 86 z 98r Mam tam kilka usterek i szukam sklepu gdzie można kupić części w rozsądnej cenie. Na przodzie jest most z napędem firmy Steyr niestety nie ma tam tabliczki znamionowej, most ma uszkodzoną pułoś i luzy na górze. Może któryś z kolegów przerabiał temat lub ma taki ciągnik. Pozdrawiam
    • Przez KrisSz
      Witam, czy może ktoś posiada części do przetrząsarki siana marki Niemeyer 401, poszukuję osi wirnika używanej, wygląd osi poniżej.
      Pozdrawiam Krystian

• Przez Kobra66
      https://www.olx.pl/oferta/sworzen-sprezysty-kverneland-kk057089-CID757-IDAvep9.html
    • Przez Kobra66
      https://www.olx.pl/oferta/lozysko-geringhoff-025105-CID757-IDAvdyP.html
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj