Polecane posty

dereniek    0
witam zakupiłem ostatnio nową pompkę sprzęgłową i za nic nie mogę odpowietrzyć sprzęgła, cały czas jest miękkie, ciągnik odpalam dodaje obrotów wciskam sprzęgło a ojciec wciska odpowietrznik no i jest ok leci olej a sprzęgła nie ma dalej, co tu jest nie tak ? może coś robię źle proszę o jakieś podpowiedzi

dereniek    0

pompkę wymieniłem ze względu na to że się mocno pociła szukałem zestawów naprawczych u nas w sklepach ale nie było więc ogarnąłem całą pompkę i ja zamontowałem i nie mogę sobie poradzić z odpowietrzeniem być może sprzedali mi wadliwą

Wiadomość z agroFakt.pl

sznajdik    213

Nic nie trzeba wciskać daj gazu na pół obrotomierza i wciśnij odpowietrznik nacieknie szklanka i będzie ok pod warunkiem że wszystko dobre

arturooo    120

Jeszcze można zablokować powrót z trójdziału podczas odpowietrznia żeby szybciej poszło jak dobrze pamiętam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziolek1996
      Wiem ze podobny temat już był na tym forum. MF 3065 wymieniliśmy wtryski na nowe i ustawiliśmy ciśnienie na 195, pompa uszczelniona na nowo, wymieniony filtr paliwa, po tych wymianach nie chce odpalić. Rozrusznik kręci na pełnych obrotach, akumulator ok a nadal nie odpala. Są momenty ze brakuje mu niewiele żeby załapał i odpalił ale się nie udaje. Macie jakieś porady lub pomysły??
    • Przez gatrem
      Witam wszystkich.
      Jestem posiadaczem MF 6160, są chłodniejsze dni i pojawił się problem z maszyną.
      Na zimnym ciągnikiem można głównie jeździć tylko na biegu 1, po wrzuceniu dwójki coś wyje i nie chce jechać, tak samo jest podczas przełączania półbiegów. 
      Po rozgrzaniu problem ustępuje. Czy ktoś może się orientuje od czego zacząć? gdzie szukać przyczyny? 
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.  
    • Przez dereniek
      witam mam pytanie, kapie z pompy wtryskowej a dokladnie z glowiczki tam gdzie jest ten okrągły oring i moje pytanie czy trzeba ściągać gorny dekiel czy wystarczy śruby dokola obudowy odkrecic i zejdzie glowiczka ?
    • Przez sznajdik
      Zagadka dla wtajemniczonych bardziej niż ja, cały czas wysiada mi jedna sekcja pompy od hydrauliki coś jest nie halo skoro tak się dzieje tylko co i gdzie tego szukać? Dodam że do oleju zastrzeżeń mieć nie mogę bo go przejrzałem zarówno dno skrzyni pod kątem czystości obejrzane a wspomaganie osłabło po 10 miesiącach od założenia pompy (w tym zimą ciągnik prawie nie używany stał) hydraulika zewnętrzna bez zarzutu. Pompa wyjęta pojedzie do reklamacji żeby poznać opinię zakładu, gdzie szukać przyczyny? co męczy tak tę pompę że ta sekcja zdycha?
    • Przez Michalek85
      Kupiłem mf 3085 nie dawno i mam teraz problem gdyż podnosnik sie zacina nie wiem dlaczego dodam jeszcze że ma osobny guzik ze po prostu jak się zetnie to go naciska to się załącza i jakiś czas jest ok aha i jeszcze jazy mi się kontrolka od oleju silnika badalem cisnienie i jest ok. Pomożecie koledzy w jakiś sposob
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj