Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dereniek    0
witam zakupiłem ostatnio nową pompkę sprzęgłową i za nic nie mogę odpowietrzyć sprzęgła, cały czas jest miękkie, ciągnik odpalam dodaje obrotów wciskam sprzęgło a ojciec wciska odpowietrznik no i jest ok leci olej a sprzęgła nie ma dalej, co tu jest nie tak ? może coś robię źle proszę o jakieś podpowiedzi

dereniek    0

pompkę wymieniłem ze względu na to że się mocno pociła szukałem zestawów naprawczych u nas w sklepach ale nie było więc ogarnąłem całą pompkę i ja zamontowałem i nie mogę sobie poradzić z odpowietrzeniem być może sprzedali mi wadliwą

Wiadomość z agroFakt.pl

sznajdik    200

Nic nie trzeba wciskać daj gazu na pół obrotomierza i wciśnij odpowietrznik nacieknie szklanka i będzie ok pod warunkiem że wszystko dobre

arturooo    120

Jeszcze można zablokować powrót z trójdziału podczas odpowietrznia żeby szybciej poszło jak dobrze pamiętam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez plati
      Witam
      Kupiłem ciągnik MF 6190 3 lata temu z zaczepem przesownym na konsoli. Brakuje w nim dolnego zaczepy który jest mi niezbędny do rozrzutnika forshritt T-088. Zaczep na konsoli bardzo cierpi. 

Zastanawiałem się nad zakupem listwy.
      Przeglądając olx trafiło mi się coś takiego niedaleko. 
      https://www.olx.pl/oferta/dolny-zaczep-do-ciagnika-mf-massey-ferguson-prawie-nowy-CID757-IDA7svC.html
      Będzie pasować?
    • Przez damianXXL
      Witam. 
      Bedę brał się za wymiane uszczelniacza w przednim moście- od strony koła( wyciek). Napiszcie jak to pokolei zrobić.. 
      Jaki wymiar uszczelniacza? Stawiam na corteco. (Nie patrzcie na pszenice, woziłem 3dni temu )) 

• Przez AgroRolnikYT
      Witam  wszystkich  . Mam  u siebie problem z hydrauliką w mf i gdy skręce kierownice do oporu zapalają sie kontrolki od zapchany filtrów. Filtry wymienione na nowe. Na wyjściu z tył mam raz 150 bar raz 180 tak jakby szaleje. I dodam że jak mam np 180 i skręce kierownice do oporu to ciśnienie momentalnie spada do 80 bar. W czym może leżeć przyczyna ??  Z góry wszystkim wielkie Dzięki
    • Przez MF3060
      Witam. Mam do Was pytania dotyczące hamulców w MF 3060. Na jakiej zasadzie one działają i czy wlewa się do nich jakiś płyn. Jeśli tak to w którym miejscu. Pytam, gdyż nie działają mi one. Podczas wciskania hamulca nie ma żadnego oporu i zero hamowania. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj