Pawello96

John Deere 4040s- Działanie wyjść hydraulicznych

Polecane posty

Pawello96    1

Witam sprawa dotyczy gniazd hydraulicznych w john deere 4040s (nowo zakupiony)   na 2 wyjsciach hydraulicznych olej tylko podaje a nie moge go spowrotem cofnąć co to moze byc czy to normalne czy cos z pompą   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutekrb    5

Pompa tylko pompuje, olej ma coś w rodzaju swobodnego spływu jak przestawisz dźwignię w drugą stronę.

znajdź najlepiej po vin swój pojazd

https://partscatalog.deere.com/jdrc/

i pierwsze co zobacz jak wygląda sterowanie, czyli zobacz od samej dźwigni aż do zaworu ile ktoś narzeźbił i przywróć fabrykę.

Potem dokładnie przejrzyj same gniazda, tam jest kilkadziesiąt elementów i ma być tak jak w momencie opuszczenia fabryki a najpewniej jest syfu cała masa opiłków szlamu i wszystko jest zawalone, tak, że sprężyny stoją, ale widziałem mnóstwo innych efektów janusza i można się zdziwić jakie "patenty" są stosowane by jeszcze bardziej zepsuć to co nie działa prawidłowo.

A jako pierwsze zobacz jak wygląda element nr. 13 czyli ten filtr siatkowy, ludzie nie wiedzą że jest i zazwyczaj jest cały zawalony opiłkami i mazią i hydraulika nie działa prawidłowo

13.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

faktycznie nie wszyscy wiedzą że ten filtr tam jest- wymieniłem wszystkie oprócz niego w swoim 3650:/ jakiś sposób na wymianę/czyszczenie bez spuszczania całego oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutekrb    5

Brak opcji bez spuszczania oleju.

Pocieszenie takie, że jak się ma dużą wanne na olej to można się nie bawić w przewidziane miejsca tylko tam odkręcić i poleci większość.

Jeśli nie jest uszkodzony to można go czyścić, dopiero gdy jest albo tak zabity albo porwany wymaga wymiany, są dwie wersje nylonowy i metalowy.

Najlepiej sobie wydrukować i zapisać datę wymiany i przebieg, potem się człowiek nie zastanawia kiedy co było wymieniane.

filter.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj