Polecane posty

micgal39533    499

A ktoś wie o co chodzi z tym wnioskiem? Bo z tego co pisze to wychodzi na to że trzeba zrezygnować z suszowego 2019 i składać coś od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

trochę dziwny ten podpunkt nie wiadomo jak to interpretować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Chodzi o ten z obywatelstwem? jeżeli masz obywatelstwo polskie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie o oświadczenie producenta rolnego dotyczące sytuacji gospodarstwa rolnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Na logikę to wychodzi że na dzień 31 grudnia 2019 nie miało się na karku komornika,ani nie korzystało się ze restrukturyzacji gospodarstwa[budżet państwa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

byłem dziś złożyć ten wniosek i d... wychodzi na to że muszę wyciągnąć z krus zaświadczenie jaką kwotę pomocy otrzymałem (to zwolnienie ze składki krus) był ktoś to złożyć u was też tego wymagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin80wlkp    38

Ja dziś złożyłem wniosek. Faktycznie też zostałem zwolniony z tej części składkowej na bodajże emerytalno-rentowe, ale zaznaczyłem że nie dostałem nic. Pani w agencji sprawdziła wniosek i stwierdziła, że jest ok. Dostałem też z KRUS za opiekę nad dziećmi do 8 roku życia i też tego nie wpisałem. Ale przecież wszyscy rolnicy zostali zwolnieni z tej części składkowej. Moim zdaniem nie o taką dotacje chodziło, ale mogę się mylić. Najwyżej złożę korektę w agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czas pokaże ja czekam na świstek z krus ale nie wiem ile sami byli zaskoczeni nikt ich wcześniej nie pytał o takie zaświadczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Dzieki Tobie @szczypka też złożyłem wniosek, jednak nic nie wpisywałem w rubryki i został przyjęty, spotkałem się dziś z informacją że złożenie tego wniosku automatycznie pozbawia szans na słynną dopłatę do trzody?ciekawe czy okaże się to prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

Kuzynka co robi w agencji mówiła że to jest wniosek o suszowe które mają wypłacić z środków państwowych bo unijne się skończyły i trzecia takie oświadczenie jutro albo po jutrze będę wiedział więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jak faktycznie nie dostaniesz kasy na świnie to zapamiętasz mnie na zawsze 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Nie ma to nic wspólnego na zwierzęta wnioski będą przyjmowane za 2 tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    112

Z tego co rozumiem trzeba złożyć kolejny wniosek,żeby dostać suszowe za poprzedni rok,bo jak tego nie zrobię to i tak dostanę tylko najwcześniej w styczniu 2021r.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Nie do końca jest tak jak piszą ,w nowym roku nowa pula z deminimis i z tego zostały by wypłacone.Ciekawe czy dla wszystkich starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuk    1

Też tak myślałam, ale Pani z-ca kierownika w arimr uświadomiła mnie że tych pieniędzy z de minimis nie będzie bo one się skończyły, jeśli ktoś nie złoży nowego wniosku to na tamten otrzyma decyzję odmowną. Także nie ma wyboru albo składasz albo nie dostajesz nic! 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
3 godziny temu, Zniechęcony napisał:

Dzisiaj dostałem decyzje. Jest na niej że mam 14 dni na odwolanie, wiec pewnie po tym czasie zostanie wypłacone .

Kiedy składaleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstrąg    15

X. ZGODA WNIOSKODAWCY (dotyczy osób fizycznych) - zaznaczyć kwadrat znakiem X

Zaznaczaliście te pola? bo chyba to jest dobrowolne.

 

Edytowano przez Pstrąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj