Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Claus    1

Jakiego rodzaju młocarnię do fasoli można polecić jako samodzielny napęd lub z WOM ciągnika? Obszar jest mały, 1-2 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

na yb zobacz jest stary maly claas przerobiony specjalnie do fasoli


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin330
      Witam.
      Chciał bym się dowiedzieć jakim opryskiem mam opryskać fasolę dokładnie oprysk miał by wziąśc wszystkie chwasty 2 liścienne. Większość oprysków wycofano ale może są już jakieś inne
      Pomóżcie bo nie chce mi się dziabać 2 ha
    • Przez gigany
      Witam chciałbym się zapytać czy ktoś z Was posiada może taką kosiarkę albo zna kogoś kto taką ma http://olx.pl/oferta/podkaszarka-do-fasoli-jas-CID757-ID4ZjVp.html
      moje pytani jest takie: czy ona jest warta swojej ceny i jaki jest do niej ciągnik potrzebny? czy wystarczy Ursus C-360 lub 3521?
    • Przez misterq
      Mam na sprzedanie zabytkowe maszyny rolnicze: młockarnie, siewnik konny, wiejnie - 3 szt. , kosiarkę konną, radło i wóz konny. Dla zainteresowanych prześlę więcej zdjęć. Interesuje mnie sprzedaż razem całości. Zapraszam do kontaktu - 602 244 477
       

    • Przez krzysiek130287
      OChcialem w tym roku przystosowac swojego mercatora do mucenia fasoli czerwonej, tylko nie wiem co przerobic trzeba. Czy ktos juz to robil i wie jak sie wzias za to.
    • Przez rlbyszew
      Mam dylemat co do wielkodoniczek  nie wiem w których będzie lepiej zrobić rozsade fasoli szparagowej
      54 czy 96? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj