Polecane posty

Nicik83    0

Witam jaką prasę polecacie do ciągnika o mocy 68 km w cenie do 14 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś starszego zmiennokomorowego łańcuchowego, np. krone czy nh . Mniejsze zapotrzebowanie na moc względem walcowej oraz lepsze "branie" materiału względem pasowej, a czy będzie dobra to sie okarze w jakim stanie będzie ;) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Oj tam nie przesadzaj. Coś starszej generacji da się kupić w tej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Kilka lat temu stałem przed podobnym wyborem. Znajomy handlarz polecił mi Gallignani i jestem zadowolony. Zbija fajnie, chodzi w miare bezawaryjnie. Wymieniłem jedynie kilka łożysk, pasów i 2 spinki na łańcuchach. Byliśmy napaleni na Hesstonke, ale właśnie ten znajomy nam odradził i do dzisiaj jestem mu wdzięczny po rozmowie z kilkoma użytkownikami tych pras. Chodzi głównie o problemy z wciąganiem materiału. Podobno winny jest brak walca wstępnego przy pasach. Np. w Rivierre jest taki walec i robota idzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5609

Mam hesstona , z wciąganiem nie ma problemu tylko gdy jest bardzo sucha słoma np w upalne południe to bela lubi się zatrzymać w komorze. Zawsze możesz też kupić Z230 i jeszcze na tura z osprzętem zostanie😁


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicik83    0

Przegladałem ogłoszenia i znalazłem John deere 540 w ładnym stanie cena 15 tys .Jak myślicie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra prasa sam mam Johna tylko 570 ok 1500 belek rocznie prasuje sznurek elektrycznie podawany tak samo jak w 540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj