Gość

Czunik temperatury

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Witam. Pytanie do użytkowników Renault z lat 80 - czy przy dwupinowym czujniku temperatury macie podpięty jakiś brzęczyk pod ten drugi pin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no ja mam 75.12 - czujnik na jeden pin a kabel co idzie do czujnika ma jeszcze jeden wtyk wolny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstanty    1

Pod drugi pin podpięty jest brzęczyk i kontrolka STOP. Nie pamiętam ale ten drugi pin chyba działa w trybie 0 -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez in2dex
      Witam.
      Z racji tego, że ob budowałem oborę z każdej praktycznie strony, kończę już ostatnie remonty, nie mieszczę się. Zastanawiam się nad wydzieleniem jednego z klepisk w stodole. Widziałem już takie rozwiązanie ale mam wiele wątpliwości..
      Jaką znoszą najniższą temperaturę jałowicę do pół roku do ocielenia, a jaką opasy?
      Jeżeli na zewnątrz panuje -20stopni to w takiej stodole temperatura może panować ~ -18 stopni. Czy jałowicę HF mogą przebywać w tych warunkach? Utrzymywać krowy w takich warunkach raczej bym się nie zdecydował gdyż spadnie wydajność, oraz rasa HF jak wiadomo jest mleczna ale delikatna.
    • Przez Pridis3065
      Witam, jest posiadaczem MF-a jak w temacie, mam pytanie odnośnie wskaźnika temperatury, czy podczas pracy gdy silnik jest już nagrzany wskazówka powinna pozostać na czarno-zielonym polu czy powędrować na pole zielone?
    • Przez wildagro12
      Witam, mam 4 silosy (po 25m3), lejowe, po cemencie i zastanawiam się nad zamontowaniem w nich czujników temperatury.
      Zboże, jak dotąd, nigdy nie spleśniało/nie zgniło, ale co roku jest ta niepewność czy aby wszystko jest w porządku a ciężko jest sprawdzić co dzieje się ze zbożem w środku zbiornika.
       
      Nie chodzi mi o fabryczne, dedykowane urządzenia pomiarowe - są one, z tego co widzę, bardzo drogie.
       
      Ile czujników 9co jaką odl.) trzeba umieścić w jednym silosie?. Myślałem aby czujniki umieścić na lince stalowej przymocowanej do góry silosu i poprowadzić kabel z góry na dół.
      Czytnik byłby jeden przełączany na każdy silos.
      Czy ktoś z Was robił podobne usprawnienie - chętnie posłucham Waszych rad.
    • Przez RobertKazimierczak
      Witam posiadam BELARUSA 820 z roku 2012 i od pewnego czasu świeci mi się taka kontrolka czerwona przy wskażniku temperatury a wskazówka pokazuje 80 do 90 stopni czyli dobrze ale czemu się świeci lampka czerwona ?
    • Przez amisz8
      koledzy co sądzicie o takim urządzeniu do kontroli temperatury silnika
      http://allegro.pl/wskaznik-temperatury-silnika-2t-4t-elektroniczny-i4004153151.html
      i czy mozna przedłużyć przewód bo 2 metry to trochę za mało, proszę o uwagi i sugestie
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj