NiMamHa

Mezalians na wsi

Polecane posty

LuckyLuke12345    230
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

widać że ty już dostałeś

Mi to nie grozi, nie martw się o mnie. Lepiej zajmni się swoimi brudami ta tym szambie. Nara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lem1991    209
Napisano (edytowany)

Sie zwiesz, jak ci mama zomrze.

No co ? ,mieszkasz sam z mamą, całe af wie.

Edytowano przez lem1991
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
18 minut temu, lem1991 napisał:

Sie zwiesz, jak ci mama zomrze.

No co ? ,mieszkasz sam z mamą, całe af wie.

Hahaha no no i co jeszcze wiecie o mnie co? Chętnie posłucham, jestem ciekaw, bo widzę że ty bardzo dużo o mnie wiesz, a może ty Zosia samosia jesteś😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co tam kochanie ? Wszystko mi oddasz ? Wszystko co masz ? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jadę, jadę zara będę... Nie trzep konia bo  przybęde  ... 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Strach nie pozwoli tobie przyjechać do mnie😁  Ja to nie ty gałganie, a po drugie to trzeba mieć  co trzepać nie to co u ciebie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Zosiu odezwij się. Opowiesz tu nam wszystkim co masz na sumieniu, to ja który to byłem? A z withanight to tylko jęki były przez telefon, bo chyba do reala nie doszło?  Hehe nawet twój mąż  tobie nie wieży i nazywa od oszustów i tak dalej, ale to zostawię już dla siebie. Za dobrego chłopa miałaś, za mało po mordzie dostałaś😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163

Lucky szukaj pierw świntoszki Agi podpowiadaczki Zosi co ma robić i jak ,później leć na pw do ogarka on tam ma całe archiwum to ci udostępni i IP Zośki da łącznie z jej krzywym ryjem 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Andrzej28 napisał:

Mnie wystarczy aby umiała dom prowadzić ,przede wszystkim coś umieć ugotować, pomóc w sprawach urzędowych.

Pomoc w sprawach urzędowych 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Andrzej28 napisał:

Lucky szukaj pierw świntoszki Agi podpowiadaczki Zosi co ma robić i jak ,później leć na pw do ogarka on tam ma całe archiwum to ci udostępni i IP Zośki da łącznie z jej krzywym ryjem 😃

Obrażać kogoś, mając samemu nos wielki jak sloniowa trąba to już szczyt samouwielbienia chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na pewno jest tylko nie z marcinolotem.. 😋

Ciekawe kiedy ty co wyrwiesz na te dretwe zaloty.. 😋

🤮

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj