Gość

7341 katalog części i schemat instalacji elektrycznej

Polecane posty

Gość   
Gość

Szukam katalogu części i schematu instalacji elektrycznej do zetora 7341, najlepiej w formie pdf. Może ktoś ma ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeliasz14    1
Dnia 28.03.2019 o 22:22, Mares napisał:

Szukam katalogu części i schematu instalacji elektrycznej do zetora 7341, najlepiej w formie pdf. Może ktoś ma ? 

Do 7745 mam. Ale nie wiem czy do twojego podejdzie. 

A co do mojego problemu z biegami, pierwszy raz mi zblokowal na 5 biegu. Wcześniej był wsteczny razem z 2. Widelki maja delikatny luz więc ich nie będę ruszał. Bardziej bym stawial na szyne z której blokuja te korki na deklu i wybierak. Coś tam podspawam coś wymienię i złożę. W między czasie zdjęcia porobie może się komuś przyda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od 7745 nie podejdzie. Udało mi się znaleźć na zagranicznej stronie katalog w pdf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,  gdybyście potrzebowali części zamiennych do Zetora to mamy duży asortyment do starszych  modeli (części tylnego podnośnika,  silnika, elektryka, oświetlenie, oblachowanie  itd.)  Zapraszam do kontaktu :)

Pozdro!
sklep www.ZENOX.pl 
Części do zachodnich i polskich maszyn rolniczych 

sebastian.gorny@zenox.pl 
TEL. 723 678 743 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez farmerxx97
      Witam forumowiczów   pisze do was z zapytaniem gdzie kupujecie części do waszych jelonków    Oczywiście pomijając "SERWISY" gdzie ceny są czasami kilkukrotnie większe.
    • Przez damianjarosz11
      Witam, mam pytanie czy jest ktoś w posiadaniu schematów instalacji elektrycznej do tego ciągnika oraz czy udostępniłby ją nawet odpłatnie? Potrzebuję ich do zlokalizowania usterki na jednym z przewodów od czujnika hamulca postojowego oraz do modyfikacji oświetlenia.
      Z góry dziękuję.
    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj