DamianJarka

Kod błędu, 1.2.01 fendt, proszę o radę co zrobić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DamianJarka    0

Witam. 

Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 

Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

a co tu rozumieć przeciez jak wół pisze ze napięcie poza żądanym zakresem wiec miernik w dłoń sprawdz czy ładuje i jak i alternator do zakłądu naprawy.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

Chłopie z tym swoim IQ kury to naprawdę ale zainwestuj w 60tke bo z tym ciągnikiem napewno się nie dogadasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

    • Przez kubakar117
      potrzebuję pomocy odnośnie kodu 3003 . Traktor nie odpala
    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Arturo1610
      Witam. Szukam posiadaczy wyżej wymienionych ciągników bo mam kilka pytań odnośnie rury wydechowej A mianowicie jej konstrukcji. Posiadam ciągnik z nieoryginalnym wydechem A chciałbym zrobić coś na wzór oryginalnego tylko nie mam skąd podpatrzyc jak to powinno wyglądać 😁 jeśli ktoś posiada takie ciągniki i chciałby pomóc to zapraszam 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj