odbiorfolii

Bezpłatny odbiór folii rolniczej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kratka16
      Witam jestem nowy na forum.Mam pytanie odnosnie mojego taty gospodarstwa z tego wzgledu ze juz sami nie wiemy co robic.Do tej pory mamy okolo 4ha ziemi chdujemy krowy 3szt swin 20 tucznikow rocznie.Myslelismy nad uprawa warzyw ale nasza gleba to IV,V i VI.Mam pomysl odnosnie obory ma ona wymiary szer 9m a dlugosc 7m mam zamiar tam wstawic dwa rzedy po 7 krow czyli razem 14.Byly by to krowy rasy simental.Mam zamiar od tych krow odchowywac byki okolo 20-30 bylyby w stodole i troche wybiegu okolo 0,5 ha.Czy zabrac sie za chodowle trzody chlewnej okolo 30 macior i 100 tucznikow na rzut odchowac a prosieta sprzedac.Sprzet jaki dysponuje to ursus 360 plug 3,siewnik,sadzarka,przyczepa 4,5t,kosiarka rotacyja,przewracarka,brony,kultywator,cyklop.Mam do was prozbe poniewaz nie wiem za co sie zabrac tata jest za krowami a ja jestem za trzoda.Z gory dzieki za odp.
    • Przez t1o9m8e6k
      Witam!
      Bardzo proszę o podpowiedź w kwestii kupna instalacji elektrycznej do przyczepy D-47B (same przewody). W Internecie jest sporo stron na których można nabyć taką instalację, ale ja nie wiem, którą wybrać i czy one różnią się między sobą. Mam do podłączenia światła pozycyjne z przodu, a z tyłu mijania, stop, kierunkowskazy i wtykę do podłączenia drugiej przyczepy.
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
      Pozdrawiam!
    • Przez farmer_89
      Witam, mam pytanie: zakupiłem kola od stara 900 R20 i moje pytanie jezeli będę chcial zamiec opony na rozmiar 825 20 to czy będą one pasowaly na te felgi i czy detka będzie pasowala? proszę o szybka odpowiedz, z góry dzięki!
    • Przez biomest
      Witam . Co sądzicie o nawozie organicznym , poferment z biogazowni rolniczej o zawartości 13 % azotu. Czy ktoś juz go używał? Proszę was o opinie.  Pozdrawiam
    • Przez wojteksa00
      Odbieramy folie rolnicze 
      -folia po sianokiszonkach
      -folia po pryzmach czarne oraz czarno białe 
      -worki po nawozach 
      -BIG bagi 
      Odbieramy folie na terenie województwa łódzkiego 
      Istnieje możliwości przywozu odpadów foliowych z terenu całej polski po pokryciu kosztów transportu
      Wystawiamy potwierdzenie odbioru foli 
      Więcej informacji pod nr tel 721 589 643 Sagan Wojciech 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj