Skocz do zawartości
News
farmer_89

kola od stara do przyczepy rolniczej

Polecane posty

farmer_89    7

Witam, mam pytanie: zakupiłem kola od stara 900 R20 i moje pytanie jezeli będę chcial zamiec opony na rozmiar 825 20 to czy będą one pasowaly na te felgi i czy detka będzie pasowala? proszę o szybka odpowiedz, z góry dzięki!

stg    21

Opony będą pasować pasować bez problemu. Ile dałeś za oponki i do jakiego sprzętu zakładasz?

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer_89    7

to sa zwykle dętkowe ale czy ta detka będzie na pewno pasować do tej mniejszej opony 825? za dwa kola dalem niedrogo bo 100zl ale oponki sa w srednim stanie, chce je dolozyc do jednoosiowej platformy do slomy żeby były blizniaki

stg    21

Będzie pasować bo rozmiar koła jest ten sam tylk otrochę inna szerokość, ale i tak będą pasować.

farmer_89    7

ogolnie przylozylem te zakupione kolo do kola przy przyczepie i jest ona wieksza a sa to tez 20 może profil opony jest inny, te kola w ogole nie zmieszczą się w błotniku jeżeli były by wieksze

stg    21

To błotnik do zdjęcia ;) ważne że przy feldze są takie same.

farmer_89    7

i tu pojawia się problem bo błotnik przyspawany na stale

jeżeli ta liczba 900 na oponie to szerokość to w jakich jest jednostkach

stg    21

Szlifierka i spawarka poradzi sobie z błotnikiem, chyba że sprzęt z wyższej półki to lepiej opchnij dalej te opony i kup sobie w odpowiednim rozmiarze. Rozmiar liczy się (w Twoim przypadku) 900(szerokość profilu):20%(wysokość profilu)=180mm(szerokości). Jak szerokość Twojej opony ma 18cm. to dobrze obliczyłem.

Ps. jeśli się mylę proszę mnie poprawić :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Dariusz19877
      Witam jak w temacie , posiadam przyczepę Mengele law 360 na podajniku łańcuchowym i przy delikatnie szybszej jeździe podczas zbioru przeskakuje sprzęgło w wałku WOM zbiór jest bardzo wolny  co za tym idzie słabo pocięta trawa, moje pytanie brzmi ile Nm jest wskazane dla tej przyczepy?Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    • Przez Kamiloooo
      Witam , chciałbym się zapytać , jak dobrać przełożenie do przyczepy jednoosiowej do lasu do ciągnika MF 255.Most w przyczepie stara 66.
    • Przez demon17
      Witam,
      Wiosna już nie długo, a starą unią nie idzie już orać... Panowie piszę do was z prośbą o pomoc w wyborze pługa. Na początek kilka faktów: Zetor 9540 obrabia głównie ziemię klasy IV-VI (przewaga V i może 1ha - III) na 25 ha. Na dzień dzisiejszy pozostaje do dyspozycji stara unia 4x40 zagonowa. Sieję coraz więcej poplonów i unia nie daje sobie rady więc czas na jakieś zmiany. Budżet na ten cel to okolcie 10 tyś. Z kamieniami bywa to różnie... 3 ha zakamienione reszta ok. Poniżej przesyłam propozycje jakie wpadły mi w oko.

http://allegro.pl/plug-4-skibowy-rabewerk-i7205241040.html#thumb/5
      https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy-4-skibowy-rabe-werk-3-1-CID757-IDs9yrF.html

Kusi mocno:
      https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-rabe-werk-plug-obrotowy-4-skibowy-azurowy-zabezp-non-stop-import-niemcy-kverneland-lemken-overum-unia-kuhn-ID6zBxOz.html
      ale czy jest wart tej ceny?

Liczę na waszą pomoc.
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez Adam5714
      Witam moze ma ktos numer katalogowy szpilki koła tylnego do ursusa 5714 lub zna jakis zamiennik tej szpilki. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.