PrzemoO

Nadstawka Rauch MDS poszukuje

Polecane posty

PrzemoO    29

Tak jak w temacie poszukuje nadstawki wymiary podstawy 120/190 o pojemności 600 litrów, w rozsądnej cenie.

Edytowano przez PrzemoO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez grzeskw75
      Cześć. Może wie Ktoś z Was czy wałek przekładni ze zdjęcia lewego górnego nr.2 od Rauch MDS 732, 932, 19.1 itp. pasuje do starego Rauch Komet ZSB ? Nawet sprzedawcy fachowcy w Kuhnie nie mogą się określić.

    • Przez przemek4534
      Witam wszystkich, pare dni temu zostałem posiadaczem rozsiewacza do nawozów Rauch beta 1100 i mam problem z prawidłowym podłączeniem przewodów hydraulicznych, a owe są 3, roziewacz posiada tez sterownik do pojedynczego otwierania i zamykania zasuw, oraz hydromotor do mieszania nawozu, patrząc na przewody jeden jest grubszy co świadczy że jest to powrót oleju natomiast dwa ciensze.... jeden do zamykania zasów, drugi do napedu hydromotoru, jak to zrobic zeby wszystko dzialalo bo jak próbuje to mieszadło sie kreci wolno albo wcale i trzeba te wajchy trzymac, wspolpracuje z mf3670. jeżeli ktos posiada taki rozsiewacz prosze o pomoc.
    • Przez Lukasz123456
      Poszukuję mechanika do case 4230
    • Przez eev
      witam
       
      poszukuje kontaktu własciciela tego ursusa byl na sprzedaz i prawdopodobnie wlasciciel dalej go posiada ewentualnie interesuje mnie 1934
       
      z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj