Polecane posty

rekin19k    0

Witam.

Temat pewnie był ale znaleźć nie mogę. Przerabiam obore, po uzykaniu zadowalające szerokości stołu paszowego jak i korytarza gnojowego, na stanowiska dla byków zostanie mi Max 152cm. Wystarczy? 

Dotychczas miały po około 200cm, no ale trzeba sobie robotę uprościć i stąd taki wymiar. Może ktoś ma u siebie podobne wymiary. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poszukaj w necie dobrostanu zwierząt. Tam jest napisane jakie mają być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

stanowisko uwiazowe czy luz bo nie jasno napisałeś


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

wystarczy spokojnie u mnie maja nawet 1m i tak do 650 jest ok później już sie nie mieszcza 😆 i muszę przestawic w wieksze


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
rekin19k napisał:

Jakie powinny być to znalazłem. Ale nie tak brzmiało moje pytanie ;)

Wiem, ale pomyśl o tym, że jeśli już przerabiasz to zrób takie jak powinny być. Po jakiś służbista zrobi kiedyś kontrolę i będzie problem bo stanowiska za małe. O to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekin19k    0

Oczywiście masz rację ale wtedy już paszowozem nie wjade. A gnoju też niczym rozsądnym nie wypchne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      kupiłem Bizona i mam dylemat czy wjedzie na lawete o szerokośći 2.40 m?.
      można oczywiscie nim przyjechać to tylko 50km od domu
      mam zamiar go przywiesz za tydzien ,śniegu podobno ma już nie być
    • Przez Marcin349
      Chciałbym się dowiedzieć czy wszystkie polskie przyczepy np. D 47 albo D 50 mają takie same wymiary skrzyni ładunkowej? Bo sąsiad ma bodajże d 47 ( nie znam się na modelach bo on jeden ma w okolicy dwu osiówkę ale myślę że to d 47 bo ma wąskie koła, kiper na 3 strony) no i jemu na przyczepę wchodzi 6 bali ale 30-40 cm bala wystaje z boku. Więc czy wszystkie mają taką szerokość? A jak tak to czy macie jakieś sposoby na to żeby burty dało się zamknąć, gdyż ja często woziłbym bale parędziesiąt kilometrów drogami asfaltowymi, przyczepy ładowałbym 2 warstwami bel i to spinałbym pasami ale burty pasowało by zamknąć dla bezpieczeństwa.
    • Przez mafia573
      Jeśli ktoś posiada taki sprzęt to czy mógł by podać jego wymiary.
      Potrzeba mi takie wymiary:
      1-szerokość zbiornika
      2-szerokość (od jednego przedniego koła do drugiego, tylko razem z tymi kołami)
      3-wysokość od podłożanie, wliczając kabiny, tylko wysokość do zbiornika (wliczając zbiornik)
    • Przez CONDOR
      Dzisiaj mam nietypowe pytanie, prośbę. Czy mógłby ktoś z Was napisać wymiary (dokładnie chodzi mi o wysokość) np. takich kombajnów jak: John Deere serii 20, 22. Claas 204-218, Claas lexion 440-480, New Holland tx 64- 66, Case 1680. Głównie chodzi mi o ''największe'' kombajny produkowane w tamtych latach (mogą być kombajny z lat dzisiejszych). Planuje budową wiaty i zastanawiam się nad wysokością. Dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez michaltos
      Witam wszystkich.
      Mam ogromną prośbę do tych, którzy posiadają dominatora 88s.
      Pilnie potrzebuję wysokość kombajnu na zdjętych kołach.
      Oczywiście chodzi o wymiary od uchwytu siłownika hedera- przy przedniej osi(bo to najniższy punkt) do powierzchni kabiny czy pokrywy silnika.
      Istotne też jest sprawdzenie szerokości tego pojazdu bez kół.
      Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 510-126-651 a na pewno się odwdzięczę (chociażby przysłowiową flaszką;-).
      Pozdrawiam.
      Michał.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj