Bocian6230

Pytanie odnośnie dwóch typów szkół

Polecane posty

Bocian6230    3

Mam pytanie odnośnie dofinansowania np. młody rolnik. Ja kończyłem technikum mechanizacji rolnictwa i wiem, że bez problemu mogę składać wniosek o młodego rolnika ,na prowadzenie itp , a kolega chodzi do zakładu doskonalenia zawodowego na kierunek rolnik , poszedł tam od razu po gimnazjum , on też po takiej szkole może starać się o dofinansowanie? Będzie miał takie same kwalifikacje jak po technikum czy zawodówce rolniczej? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KarolBodnar
      Witam, 
      Pilnie potrzebuję informacji na temat osi, której zdjęcia załączam do tematu, chcę wiedzieć z czego pochodzi oraz jej parametry nacisk itp. z góry dziękuję
       



    • Przez RobertGielata
      Cześć.
      Może ktoś z Kolegów orientuje się od jakiego pojazdu pochodzi ten rozrusznik?
      Pozdrawiam.






    • Przez RobertGielata
      Cześć.
      Może ktoś z Kolegów orientuje się od jakiego pojazdu pochodzi ten rozrusznik?
      Pozdrawiam.






    • Przez MIrol33333
      Witam. . . Jestem posiadaczem pierwszego w swoim gospodarstwie jd model to 6920 na pompie cr,dotychczas same nh były a pytanie jest takie czy wasze dwudzieski po odpaleniu i 15 minutach chodzenia na postoju ciągnik zmienia głos? Staje się taki metaliczny i chodzi przy tym głośniej. . . Moc i spalanie ok nic się przy tym nie dzieje,błędów też brak. . . Tylko mnie zastanawia czy tak ma być. . . Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi. . . . !
    • Przez Dawid2015
      Witam,jeżeli posiadasz któryś z tych ciągników to pewnie mi pomożesz. . . 
      Posiadam od niedawna pierwszego w swoim gospodarstwie jd o modelu 6920 na pompie cr. . . . A mam taki problem że jak zapale ciągnik i minie 15 minut,za każdym razem jest to ten sam czas co do sekundy to traktor wchodzi na inne obroty ,staje się taki metaliczny głos,wyraźnie chodzi głośniej. .  Wyłącze zapłon chodzi normalnie cicho,czekam 15 minut i znowu to samo i tak w kółko. . . Moc i spalanie bez zmian,błędów brak. . .  
      Proszę o pomoc czy to normalne że te ciągniki tak robią? Jeżeli posiadasz taki ciągnik to pewnie pomożesz! Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj