DARIUSZA323

Atest przerobionego opryskiwacza

Polecane posty

DARIUSZA323    25

Witam. Czy jeśli przerobię Slezę z opryskiwacza sadowniczego na opryskiwacz polowy czyli zamiast wentylatora założę lance to z atestacja nie będzie problemu? Proszę o odpowiedź osoby które się orientuja albo miały taka sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Samy przechodzą atestację to i taki jak Twój przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64

Jeśli masz gościa który jest okej to przejdzie nawet bez najmniejszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kderwisz    5

Jeżeli nic się nie leje i miarę to wygląda to przejdzie bez problemu. Moja opryskiwacz tunelowyDSCN1615.thumb.JPG.57dc927c864fa6dd10696eff6a4fa42b.JPG przeszedł bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam czy orientuję sie ktoś w cenie opryskiwaczy Bury Krukowiak czy agrotehnika . Opryskiwacz ciagany 1200l bez komputera belka 15 ??
    • Przez leszek1981
      Zakładam ten temat bo robie opryskiwacz ciągany 2000 l. Chce zrobić zaczep kopiujący ślady ciągnika i mam pytanie do posiadających takie zaczepy - czy u was opryskiwacz  trafia dokładnie w ślad ciagnika . Czy odległość osi opryskiwacza do osi skretu jest równa odległości  osi skretu do tylnej osi ciagnika .
    • Przez BOOGY93
      Witam wszystkich 
      Moje pytanie jest krótkie. Chcę kupić opryskiwacz. Nie ukrywam że wolałbym zaczepiany i najlepiej z beczką 2000 litrów ale niestety słyszałem opinie że takie opryskiwacze źle się zachowują na przechyłym terenie i mogą się po prostu przewrócić... Jeśli chodzi o zawieszany to w grę wchodzi nie większy niż 1300 litrów ponieważ niestety ciągnik może być za mały aby podnieść większy... Tak więc jaki na górki? Czy to prawda że ciągany może się przewrócić? Czy większe prawdopodobieństwo jest że to np ciągnik z zawieszanym straci stabilność? 
    • Przez Kacper6400
      witam szukam firmy która zajmuje się naprawą sterowników, oraz kompleksową modernizacją opryskiwaczy .
    • Przez mrursusc330
      siemka grupowicze ma pytanie ile powinno mniej wiecej kosztowac piaskowanie ramy i lanc opryskiwaca 300l bo zawiozłem do piaskowania i facet mi powiedział ze on za tą usługe chce 600zł wydaje mi sie ze jest to przesada i tak mysle spytam moze akurat ktos miał z tym styczność 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj