Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy teraz jak Jaro wprowadzi dopłatę do świń i krów to  chów byków to głupota.

Rasa puławska 1100 zł dopłaty+ 301 za kojec dla maciory i 600 zł za wybieg czyli 2tys. darmowej kasy chowasz byka 2 lata wiec 4 tys za samo trzymanie maciory puławskiej przez 2 lata do tego 6-8 tuczników z miotu.

Reasumując hodowlo bydła wieczny odpoczynek racz ci  dać Panie a swiatłość wiekuista niechaj ci świeci.

Opublikowano

To  jest hospicjum niby żyje ale to noc żywych trupów

Opublikowano
59 minut temu, OnufryZagłoba napisał:

Lipiec to najgorszy czas na sprzedaż byków .Miną obowiązkowy miesiąc od końca składania wniosków i można sprzedawać . Żniwa się zaczynają więc kasa potrzebna . Susza i brak paszy .

Panika bo ceny bydła spadają więc wszyscy sprzedają . Robi się górka a ubojnie i handlarze wykorzystują sytuację by się jak najwięcej nachapać kosztem rolnika !

Mądrzyście Imć Zagłoba, prawie gada wina mu dać... Hej zdrowie waszmosci Onufrego!!! Zdrowie!!! 

  • Thanks 1
Opublikowano

kazik  znając życie  to będzie limit na te maciory 10-20 sztuk.

Ale po umowie mercosul to hodowla bydła jest trupem chyba ze kowboj jarekbazyllo ogrodzi swoje prerie  zatrudni miejscowych moczymordów jako naganiaczy z lassem, opierdzieli apteke i da bydłu hormony wzrostu wtedy może będzie konkurował. A na końcu polskie  koniokrady mu z pola bydło zabiorą  i zapomna zapłacić

Opublikowano

rozsądek by podpowiadał, że nie ma sensu dokładać do opasów. Niech ktoś kto ma ich 20 i więcej uczciwie policzy ile kosztuje odchowanie opasa do 24 miesiecy; uwzględniając koszt cielaka, koszt mleka, siana/sianokiszonki, zboża, QQ, śruty sojowej bądź rzepakowy, dodatków witaminowych, weterynarza/leków, prądu, wody, amortyzację sprzętu i budynków, itd.

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)
2 minuty temu, Aktis napisał:

rozsądek by podpowiadał, że nie ma sensu dokładać do opasów. Niech ktoś kto ma ich 20 i więcej uczciwie policzy ile kosztuje odchowanie opasa do 24 miesiecy; uwzględniając koszt cielaka, koszt mleka, siana/sianokiszonki, zboża, QQ, śruty sojowej bądź rzepakowy, dodatków witaminowych, weterynarza/leków, prądu, wody, amortyzację sprzętu i budynków, itd.

Jest szansa , w ramach tej umowy mamy exportować polską wódkę ,jak po smakują naszych czytaj niemieckich trunków to kowboje wpadną w nałóg i po hodowli😊

Edytowane przez Gość
Opublikowano
29 minut temu, kazik6 napisał:

ludzie nawstawiaja macior i będzie to samo co z bykami

Przecież nikt tego nie zrobi dla zysku że sprzedaży świń. Jeśli to prawda że z lochy by było 2 kafle to nie wiem czy sens jest żeby kryta była. Po co ją obciążać 😁. 20 loszek na wolnym wybiegu i heja!

Opublikowano
kanalia36 napisał:

kazik  znając życie  to będzie limit na te maciory 10-20 sztuk.

Ale po umowie mercosul to hodowla bydła jest trupem chyba ze kowboj jarekbazyllo ogrodzi swoje prerie  zatrudni miejscowych moczymordów jako naganiaczy z lassem, opierdzieli apteke i da bydłu hormony wzrostu wtedy może będzie konkurował. A na końcu polskie  koniokrady mu z pola bydło zabiorą  i zapomna zapłacić

Lepiej się martw o siebie bo moja hodowla to nie będą opasy;) A u nas jak ty ich nazwales ,,moczymordy" niestety już wszyscy są na drugim świecie i niech tam im lepiej będzie. Chociaż ja tam o drugim człowieku tak nie powiem nigdy bo nie wiadomo kogo co czeka.

Opublikowano

Byki   się oplaca   tylko gdy ktos ma swoje krowy , postawi gdzies na boku  to jakis zastrzyk jest gotówki.a jak ktoś  kup[uje cielaki to nie  nic z tego.  duzli ludzi  polkwidowalo krowy , wstawiło   byki bo lzej, a taka prawda terazw   rolnictwie mozna wyjsc tylko na tym co kosztuje duzo pracy reaczenj o obeności czlowieka .

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)

Tak to jest . Wykonczyli producentów wieprzowiny na wschodzie polski . Teraz cena poszła w górę .. dawali dopłaty na przekwalifikowanie się na bydło mięsne .. Wszyscy poszli na opasy , Ci co zrezygnowali z mleka i świń a teraz cena drastycznie spada bo mamy nadwyżkę .. Teraz 30 procent ludzi zrezygnuje z hodowli opasow i przejdzie na produkcję roslinna  to może cena się ruszy za kilka lat .. Potem będzie tanie zboże bo będzie nadwyzka to się opasy zaczną kalkulować .. Tak to jest . Zachód się na nas wypiąl i teraz możemy sami sobie jeść te Hfy .. Zamiast budować polska wieprzowine czyli to co lubimy jeść to zachód nam karze produkować Hfy za 5 złotych .. Chcesz zacząć produkcję Wieprza to albo czerwona strefa albo wymogi ktorych nie da się spełnić z racji starych budynków inwentarskich i kosztów które są potrzebne na przeróbkę .. Jesteśmy w ciemnej d*pie.. To co teraz czas na mleko i wszyscy welcome to the Niemiecka Unia Europejska .. Tam praca w gospodarstwie mlecznym za 8 euro plus socjal i zakwaterowanie ... Pozostaje podziękowac polskiemu rządowi który tak bardzo dba o dobro polski i Polaków .. Wszystko sprzedane i ograbione.. Łącznie z ludźmi którzy muszą harowac w portugalskich Biedronkach i Niemieckich lidlach i tułać się po za granicami kraju z rodzinami jak bezpańskie psy .. Gratulacje PiSowi i PO i innym .  Wszystko jedna liga i przekazywanie palącej się pałeczki z rąk do rąk .. Pytanie Kiedy to się skończy Boże .. I nie pisze tego bo oj jak mi źle tylko żal mi waszej pracy dwuletniej a nawet dłużej przy tych opasach bo sam Idę w mamki tylko że tak patrzę że i rasowe bydło będzie g*wno warte niedługo .. ten Mercosur cały i Pani Angela wykończy Polskę .. 

Edytowane przez tomaszmab
Opublikowano
Przed chwilą, tomaszmab napisał:

dawali dopłaty na przekwalifikowanie się na bydło mięsne ..

Wierzysz w to co napisałeś ? Poszukaj ilu skorzystało . Dają , ale głównie w TV .

Opublikowano
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Wierzysz w to co napisałeś ? Poszukaj ilu skorzystało . Dają , ale głównie w TV .

Wiem że tak jest .. Chodzi mi nie o same dawanie a o mydlenie oczy takim pier.... Wciskali to głównie tym którzy byli w czerwonej strefie u nas na Podlasiu .. 

Opublikowano
49 minut temu, tomaszmab napisał:

muszą harowac w portugalskich Biedronkach i Niemieckich lidlach

Można  zawsze pójść  do pracy do Polskiego DINO,  które  prężnie sie rozwija  😉

Opublikowano

Albo do ubojni jako rzeźnik i nagrać leżaka i na internet .. Jeszcze order się dostanie od Junckera . I za wywiady kasa będzie .. Kiedyś kara chlosty i wygnania albo nawet śmierci za zdradę kraju .. Dziś zostajesz bohaterem .. 😀 nic się nie dzieje to tylko takie czasy .. chłop z chłopem , baba z babą , krowy będą się prosiły a świnie cielily , kobyly kocily a koty zrebily ... juz Zwierzę więcej praw ma niż człowiek .. 

Opublikowano
12 godzin temu, kazik6 napisał:

mnie nikt nie daje kaski,ale logicznie patrząc co się dzieje to jesteśmy niewolnikami produkujemy nie wiemy za ile sprzedamy czy urośnie,nie mamy zadnych swiadczen urlop itp. na starość powyginani we wszystkie strony od roboty dostaniemy pare groszy emeryturki.wiem ze sa gorsze zawody od rolnika np. gornik ,ale jakie oni maja świadczenia w porównaniu z nami.wyplaty rosna a my wegetujemy z cenami na poziomie z przed kilku lat.

Zmień profil i nie jęcz.

Opublikowano (edytowane)
10 godzin temu, zbitom793 napisał:

Można  zawsze pójść  do pracy do Polskiego DINO,  które  prężnie sie rozwija  😉

Jak Dino za bardzo będzie się rozwijać, czyli szkodzić niemieckim koncernom to i za POLSKI sklep również się wezmą coś tam żydy wymyślą. 

Edytowane przez Mistrzu2
Opublikowano
5 godzin temu, OnufryZagłoba napisał:

Lipiec to najgorszy czas na sprzedaż byków .Miną obowiązkowy miesiąc od końca składania wniosków i można sprzedawać . Żniwa się zaczynają więc kasa potrzebna . Susza i brak paszy .

Panika bo ceny bydła spadają więc wszyscy sprzedają . Robi się górka a ubojnie i handlarze wykorzystują sytuację by się jak najwięcej nachapać kosztem rolnika !

Dokładnie przyjdzie jesień zima I będą szukać czy ktoś nie ma bydła na sprzedaż większości już się nic nie opłaca tylko siać zamęt wśród ludzi!

Opublikowano
11 godzin temu, kanalia36 napisał:

Koledzy teraz jak Jaro wprowadzi dopłatę do świń i krów to  chów byków to głupota.

Rasa puławska 1100 zł dopłaty+ 301 za kojec dla maciory i 600 zł za wybieg czyli 2tys. darmowej kasy chowasz byka 2 lata wiec 4 tys za samo trzymanie maciory puławskiej przez 2 lata do tego 6-8 tuczników z miotu.

Tego 301 za kojec i 600 za wybieg nie mozesz  laczyc. Jak spelnisz kojec dostaniesz 301 a jak do tego wybieg to dodadkowo 300. Czylii w sumie 600zl. A nie 900.

7 godzin temu, bekba napisał:

Kurniki budują i cały czas wszyscy straszą że w końcu przestanie się opłacać a póki co drobiarze stoją jak górnicy. 

Bo pierdyknie. Ta umowa z ameryka dotyczy rowniez i miesa drobiowego.  Nasz kraj rowniez stoi exportem tego miesa. Afera podobna z lezakami i kaplica.

Opublikowano
3 minuty temu, Bugii napisał:

Bo pierdyknie. Ta umowa z ameryka dotyczy rowniez i miesa drobiowego.  Nasz kraj rowniez stoi exportem tego miesa. Afera podobna z lezakami i kaplica.

Jak wołowina pierdyknie to Biernacki będzie w zakładzie Dinozaury z Dino przerabiał... 

Opublikowano

Czekam aż nasz rząd tym razem zaproponuje nam zmianę hodowli na chów konika polskiego. Bo to taki polski konik i nasza narodowa, ułańska tradycja. A tak na poważnie to zawsze po dołku cenowym przychodzi zwyżka cen. Wielu mówi też, że czas kryzysu, to najlepszy czas na działanie i na inwestycje. Więc rezygnacja z hodowli opasa w tym momencie może nie być dobrym rozwiązaniem. Każda zmiana jest kosztowna. Może lepiej zastanowić się dlaczego np. irlandczykowi się to dalej opłaca.

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz221
      Witam 
      Miejsce do zagosporarowania to obora 11x5,5 myślałem nad obora na głebokiej sciułce. 1,5m korytarz od sciany i boks 11x4 podzielony na pół. Czy to dobre rozwiązanie?
       
    • Przez chuck00
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda cała procedura przepisania stada bydła mlecznego na małżonka. Dlaczego? Żeby ominąć okres wypowiedzenia w mleczarni, który jest długi i kosztowny dla dostawcy w moim przypadku i przeniesienie się do lepszego odbiorcy mleka. Czy w przyszłości po takiej akcji można wrócić do pierwotnego właściciela czy to już zbyt kręcenia?
    • Przez paw11
      wywar paszowy ktoś stosuje
      Treść ogłoszenia żeby było wiadomo o czym mowa /Moderator
      ''Cena 12 groszy za 1 Litr/KG, dowóz na CAŁY KRAJ w pojemnikach 1 tona lub w cysternie.
      WYWAR dla bydła i trzody chlewnej, świeży z tegorocznych zbiorów pszenicy.
      Produkt: Wywar wysoko białkowy i wysoko energetyczny
      Pochodzenie: Produkcja glutenu pszenicznego, NIE GORZELNIANY!!!
      Nikt z biorących od nas wywar nie zrezygnował jeszcze z tej paszy, zwłaszcza ze względu na stosunek niskiej ceny do jakości czyli dużych przyrostów zwierząt. Rolnicy twierdzą, że jak zliczyli koszty, np. uprawy kukurydzy, to wolą sprzedać na ziarno a zwierzęta karmić wywarem z dodatkiem włókna.
      Hodowcy, którzy zaopatrują się u nas w wywar stosują wywar wraz z dodatkiem tylko włókna siano lub słoma lub inny zapychacz oraz stały dostęp dowody. Można stosować zmniejszając dawkowanie do TMR czy wraz z kiszonką lub inną paszą, wtedy przyrosty są bardzo duże przy dobrych krzyżówkach mięsnych do 1,8-2,0kg na dobę.
      Zastosowanie: bydło (opasy) powyżej 150kg, trzoda chlewna.
      Przechowywanie: 2 miesiące (maj-wrzesień), 3 miesiące (październik-kwiecień), miejsce (silosy, piwnice murowane, inne zbiorniki, beczki, pojemniki pcv, cysterny, wanny, baseny, inne.
      Dawkowanie dla bydła: 5-15l na dobę/1szt. w zależności od wagi (150kg-1000kg), można stosować pompy do rozlewania do koryt, paśników, grawitacyjnie lub w pojemnikach, wiadrach.
      Towar odbiera kilkudziesięciu klientów u których przyrosty bydła MM wynoszą: 1,4-1,8kg z dodatkiem włókna (słabej jakości siano lub słoma) i wody a bydła HO 1,2-1,4kg na dobę. W przypadku polania wywarem śruty, kiszonki lub innej paszy treściwej przyrosty dochodzą do 2kg, bydła mięsnego.
      Analizę zawartości białka i suchej masy wykonało laboratorium kontroli jakości (CoA), badanie na wartość energii w suchej masie wykonało laboratorium Katedry Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
      ANALIZA LABORATORYJNA:
      1. Białko – 27,3%
      2. Sucha substancja – 20,6%
      3. Energia – 4188,95kcal/kg (~18MJ/kg)
      Badanie wykonał: prof. dr hab. inż. Andrzej Wilczkiewicz oraz mgr inż. Anna Deptuszewska.
      (PL): Numer weterynaryjny aPL 223 - pokaż numer telefonu - p
      1 litr waży ok. 1,1-1,2kg. Podano w cenach netto.
      Produkt zgodny z:
      Rozporządzenie 767/2009 w sprawie wprowadzania na rynek i stosowania pasz.
      Dostawy do siedziby gospodarstwa (pojemniki 1tonowe na palecie w okratowaniu) lub w cysternie, beczkach lub pojemnikach pcv 1000l.
      Możliwość odbioru towaru indywidualnie na terenie gminy Wińsko (woj. dolnośląskie). Wielu hodowców zaopatruje się u nas w zbiorniki pcv 1000l na stałej palecie (zbiorniki nowe po 150zł/1szt. dla naszych odbiorców wywaru) i w przypadku mniejszej hodowli zabiera 4-6 zbiorników przyczepą lub samochodem zostawiając puste na wymianę jak butelki w sklepie. Wówczas przyjeżdżając po następną partię na umówioną godzinę, pełne zbiorniki już na rolnika czekają i hodowca nie traci czasu zanim zbiorniki zostaną zalane.
      Obecnie wywar odbiera kilkudziesięciu hodowców i jak dotychczas żaden nie zrezygnował, twierdząc, że to najbardziej ekonomiczne żywienie, podając przy tym wcześniejszy rachunek ekonomiczny, kiedy to stosowali kiszonki, śruty rzepakowe, pasze i koncentraty. Hodowcy przede wszystkim twierdzą, że wywar glutenowy ma bardzo wysoką wchłanialność pokarmową, stąd duży przyrost masy zwierząt przy bezkonkurencyjnej cenie. Przy zapotrzebowaniu 5-20l na dobę, średni koszt tej paszy to ok. 1,4zł na dobę plus słoma lub nawet słabej jakości siano (zwierzę potrzebuje tylko włókna-zapychacza) oraz osobno wody.
      Bydło po wywarze ma apetyt na włókno i pochłania każdy rodzaj siana, słomy jednocześnie podnosząc radykalnie przyswajalność pokarmu co przekłada się na przyrosty masowe.
      Oczywiście żadna reklama towaru nie zastąpi wypróbowania go w praktyce, dlatego zapraszamy Państwa do odbioru 1 czy 2 pojemników na próbę aby sami Państwo ocenili jakość tej paszy.
      Pojemniki 1000l nowe, okratowane na t''
    • Przez ferdek3085
      Witam, macie jakies zdjęcia wiat, budynków dla bydła z zewnętrznym stołem paszowym? chciałbym trochę podpatrzec jak to można zrobić. Z góry dziękuję.
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, aktualnie hoduję 5 szt byków(aby trochę się o nich poduczyć), w przyszłym roku chciałbym wystartować z hodowlą na większą skalę. Chciałbym kupić 20szt w przyszłym roku i 20 w następnym, tak aby sprzedawać co roku grupę 20 byków. Byki dostawały by śrutę zbożową i ziemniaki. Moje pytanie brzmi: ile hektarów kukurydzy na kiszonkę musiałbym zasiać w pierwszym roku a ile w drugim? Kiszonkę chciałbym przetrzymywać w silosie, tylko nie wiem jaki zrobić(ile m3). Czy warto żywić opasy wysłodkami i młótem? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v