donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JarekBazydlo    2507

Pisz śmiało. Dla mnie jesteś śmieszny bo każdego lapiesz za słówka a sam byki stawiasz i do tego głupie tłumaczenia na 100 sposobów. Ehhh...


Pisz śmiało. Dla mnie to jesteś śmieszny każdego lapiesz za słówka a sam byki stawiasz i do tego głupie tłumaczenie na 100 sposobów... Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra . Masz rację . No takiej skuchy jeszcze nie zaliczyłem . Masz mie . Poddaję się . Jesteś debeściak razem z tymi bykami twojego taty .

Możesz tera se iśc lulu . Pa /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507

Hahaha... poczytaj dobrze forum zobaczysz kogo byki jak znajdziesz zdjęcie. Oj komuś żyłka wyszła takie byki na koniec stawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i dalej debil ironii wyłapać nie potrafi .. No co zrobisz ? No nic nie zrobisz . No już skapitulowałem . Idź się spuszczać gdzie indziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale jaja . :P Ty weź zobacz czy z drugiej strony cię nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

No i jesteście  w klatce i co dalej ?   Czekam na następna rundę!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

I zaczyna się 100słów,zero treści...

Ciekawe gdzie jest taki mały chudy pan co to bronił rolników ale chyba teraz będzie politykiem...

Moze ma ktos pomysł jak to naglosnić niech ktoś coś z tym robi jedzie negocjuje te ceny do arabusów albo naprade protestować bo będzie jeszcze większy uj niż jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, danielek24 napisał:

I zaczyna się 100słów,zero treści...

Ciekawe gdzie jest taki mały chudy pan co to bronił rolników ale chyba teraz będzie politykiem...

Moze ma ktos pomysł jak to naglosnić niech ktoś coś z tym robi jedzie negocjuje te ceny do arabusów albo naprade protestować bo będzie jeszcze większy uj niż jest teraz

Panie kochany . Wolny rynek . Wydaje mi się że protesty nie pomogą . Trzodę zlikwidowano . Większość wzięła się za bydło , no i chyba są już skutki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Ja się zastanawiam dlaczego tu żadne niemaszki,albo żabojady nie robią zakupów skoro żywy towar za połowę tego co u siebie mogą kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem . Może tam rządzący naprawdę dbają o interesy rolników ? Moim zdaniem Polska to rynek zbytu ma być , a nie producent czegokolwiek . Jak tak spojrzeć z dystansu , to w każdej dziedzinie niemal to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

Ja słyszałem " bajke" że u nas bite byki w pultuszach trafiają do niemcuruw na rozbiór i to oni zarabiają na naszych bykach najwiecej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
45 minut temu, komizmo napisał:

Ja się zastanawiam dlaczego tu żadne niemaszki,albo żabojady nie robią zakupów skoro żywy towar za połowę tego co u siebie mogą kupić?

Dlatego, że ubojnie sprzedają mięso po tej samej cenie co przed kryzysem. To ubojnie kręcą teraz interes życia i wykorzystują sytuację zaniżając ceny. To idzie miesięcznie w miliony zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725
4 godziny temu, zetorki12 napisał:

No pewno że tak , Ja bym protestował i blokował , tylko że nowego Dżondyra nie mam :S,

Ale Mas, fetora 😉

2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Może i o to mu chodziło;) Ale taki inżynier od pisowni żeby zaliczył taką wpadkę i jeszcze głupie tłumaczenie się jak dziecko;)

Odpowiem tak samo taki spec od bydła a pyta o cenę 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Dlatego, że ubojnie sprzedają mięso po tej samej cenie co przed kryzysem. To ubojnie kręcą teraz interes życia i wykorzystują sytuację zaniżając ceny. To idzie miesięcznie w miliony zarobku.

Właśnie się tak dzieje.wszyscy kontrachęci powróciło już dawno i kupują pełną parą.a te gadanie bo Turcja się przypchała alba żyd czegoś tam nie chce to tylko mydlenie oczy i czekanie na reakcję głupiego chłopa

A głupie chłopy dalej kupuja cielaki po ch*j wie ile i chodują.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
10 godzin temu, Partyzant85 napisał:

W czasach kiedy jeszcze łykałem to u kumpla z technikum na weselu trzy połówki w pięciu przed pierwszym toastem już przy stole rozpracowaliśmy :D

na młodego 18 -19 lat zaden rekord . znane mi są przypadki picia w czasie mszy św.połówke na dwóch a przed pierwszym daniem problamy już z poruszaniem sie 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
2 godziny temu, bobienko napisał:

Właśnie się tak dzieje.wszyscy kontrachęci powróciło już dawno i kupują pełną parą.a te gadanie bo Turcja się przypchała alba żyd czegoś tam nie chce to tylko mydlenie oczy i czekanie na reakcję głupiego chłopa

A głupie chłopy dalej kupuja cielaki po ch*j wie ile i chodują.

 

Zza Odrą też byki idą cały czas w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
11 minut temu, ws71 napisał:

Zza Odrą też byki idą cały czas w dół

Panowie a poza plotkami ploteczkami jakieś konkrety?!? Jaka jest obecnie cena żywca w Niemczech - jakie są obniżki na zachodzie ( jeśli wogole) ? Jak z Turecką lirą. Czy w waszych zakładach żyd bije dalej?  Zasada jest prosta, pośrednik musi zarobić ta samą marże bez względu na cenę towaru i jeśli nie zbanczyl to znaczy że dalej zarabia. Ubojnie również, tanio kupują, więc podejrzewam że zarabiają więcej bo obecnie nasze mięso jest najtańsze a arab w Berlinie kebaba z czegoś zjeść musi. Panowie zamiast pisać o" wychodzących żyłach"  skupmy się na merytoryce. Zakładam że większość wchodzących tutaj liczy na jakieś konkretne info

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
2 godziny temu, ws71 napisał:

 

 

 

No i brawo. Według przelicznika przy obecnym kursie euro R3 około 14,30 netto w złotych. Więc różnica jest potężna... Ą to w końcu oni wojnę przegrali... Więc my powinniśmy mieć wyższa cene😎🤣😂

 

 

 

Edytowano przez Berthold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj