Luki1988

Grzałka przepływowa płynu w C330

Polecane posty

Luki1988    5

Otwarty w pełni jest tylko ten na dół chlodnicy i na nim jest grzałka.

Źle.. otwarty całkiem jest ten na wprost na górny krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

No tak ale którędy wraca chłodna do bloku? Tym z ograniczonym przepływem czyli tak szybko nie wymieni wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Spróbuj zacisnąć górny wąż co idzie do chłodnicy i podłącz grzałkę, sprawdź czy będzie różnica w nagrzewaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Termostat to bardzo ważny element w układzie chłodzenia, nie ważne ile lat ma ten silnik. Każdy robi co chce i jak uważa, także i w tym temacie to twoja sprawa ale pamiętaj jak będziesz wymieniał uszczelkę pod głowicą o moich radach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
    • Przez rafmax
      Witam,
      Kupię c 330 do remontu najlepiej z woj mazowieckiego. Może być uszkodzony silnik/ zamrożony.
      Ogłoszenie grzecznościowe.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez peresik
      Witam mam pewien problem. Zamontowalem dzisiaj nowe tuleje do cylindra w C330 i okazało się że wystają one 0.35 mm ponad blok A w książce dopuszczalne jest Max 0.16 mm. Tuleje są firmy Mahle.  Pod górną krawędź tulei jest włożona tylko jedna podkładka miedziana z zestawu. Co w takiej sytuacji trzeba zrobić? Czy to są podkładki tylko dystansowe i można zamontować bez niej czy ona też uszczelnia i musi tam być? 
       
    • Przez kubatedi
      Żyto Dańkowskie Diament
      Stan na 15.02.2019
      Jak oceniacie?




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj