kuba5150

60 tys dla małych gospodarstw.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody43    202
ja skladalem w tym roku i jak narazie dostalem 2 pisma do uzupelnienia / poprawki wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
dawno te pisma dostaliscie? U nas nadal bez żadnej odpowiedzi od złożenia wniosku

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

Witam jestem z naborv 2017 wniosek skladalem w kwietniu a decyzje otrzymalem w  polowie Listopada... Maja chyba 6mc na rozpatrzenie wniosku..

Edytowano przez PRZMAS19821982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dalas3345
      Witam wszystkich
      Posiadam ten ciągnik juz kilka lat kupilem go w 2011 roku zrobilem nim juz ponad 1100mtg i wszytko okej ale wciąż mnie nurtuje jedna kwestia. Dlaczego dymi jak mu sie da gazu? Z malych obrotow jak sie wkreca to kopci dopiero jak zlapie te 1500obr turbina jakby da mu dosyc powietrza i juz nie ma dymu i odrazu czuc sile. czy byla by to wina turbiny? ktos moze cos kombinowal w tej kwesti? dla mnie to jest dziwne powinien dostawac silnik dosyc powietrza juz na maych obrotach to by nie dymil tak mi sie wydaje moze ktos cos podpowie? moze jakis posiadacz takiego traktora cos z tym robil?
    • Przez maciek21
      witam planuje zakup rozsiewacza i zastanawiam sie nad Langren albo strumyk  i teraz prosił bym o opinie użytkowników tych rozsiewaczy bardziej skłaniał bym sie ku zakupowi rozsiewacza langren bo ma jeden kosz zasypowy i mieszadło działa osobo niż talerze co nie powoduje mielenia nawozu miałem rozsiewacz jarmetu i tam własnie był z tym problem mocznik jak złapał wilgoci to za chu nie dało się wysiewać bo się robił proszek a poza tym nie dorzucał na 12 m co możecie polecieć 
    • Przez Paweł211
      Witam czy interesuje się ktoś restrukturyzacją małych gospodarstw 2018r? Na co lepiej postawić budynki maszyny czy zakup ziemi? podobno trzeba 10 pkt min? czy łatwo jest dostać taką pomoc
    • Przez adamigos
      Witam.Posiadam ciągnik o mocy ok 160 km.rozglądam się za pługiem kuhn.będę wdzięczny za każda opinię.
    • Przez Anula2802
      Witam wszystkich forumowiczów. 2017 rok pokazał że warto pisać tu o swoich doświadczeniach w ramach konkretnego naboru. "Za chwilę" ruszy II nabór na Restrukturyzację - więc otwieram nowy temat. Na stronach RCL jest już projekt nowego rozporządzenia - zmianiają się warunki i punktacja. Zapraszam do dyskusji
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj