Paweł211

Restrukturyzacja małych gospodarstw 2018r

Polecane posty

Paweł211    0

Witam czy interesuje się ktoś restrukturyzacją małych gospodarstw 2018r? Na co lepiej postawić budynki maszyny czy zakup ziemi? podobno trzeba 10 pkt min? czy łatwo jest dostać taką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viperwlkp    85
tak jak ZYLA pisał temat już istnieje. a co do twojego pytania to najlepiej przeznacz na to co potrzebujesz. najlatwiej wydać na maszyny pomyśl sobie co potrzebujesz bo pewnie są takie maszyny które potrzebujesz a zewzgledu na wysoką cenę nowejbys nie kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mogilnik
      Witam, mam na sprzedaż grunt rolny w Bukówcu Górnym pow. leszczyński woj. wielkopolskie.

      Grunt znajduje się na jednej działce. 

      Łączna powierzchnia działki to 7,38 ha w tym: 0,14 ha lasu oraz ok. 0,6 ha zadrzewień.

      Klasy od IIIB do VI.
       
      Cena za całość to 350 tys. zł do negocjacji.
       
      KONTAKT: 885-242-365
       
    • Przez brog
      Witam wszystkich kolegów Rolników. Mam pewien problem w związku z płytą gnojową oraz starostwem.,, Otóż w 2017 r budowałem szambo przy oborze oraz na powierzchni płytę obornikową z murkami. Dokumenty były złożone do geodety który miał opisać wszystko na papierkach i złożyć jako zgłoszenie. Dokumenty były wszystkie dostarczone i niby miała być sielanka, niby... mamy już 2018 r. W dokumentach starostwa nie istanieje ani płyta gnojowa ani szambo. Teraz ich nowym (urzędników) wymogiem jest PROJEKT BUDOWY PŁYTY GNOJOWEJ Z OPISEM. robiłem to wszystko sam. Nie mam pojęcia jak ma to wyglądać. Nie mam pojęcia skąd to mam wziąć. Bardzo proszę o pomoc, bo w innym przypadku będę zmuszony do rozbiórki mojej "harówki" . Bardzo bym prosił o podesłanie choć by przykładowego projektu budowy płyty obornikowej. (wymiary mojej budowy to 5x10. oraz wysokość murków 1m z trzech stron)
    • Przez Anula2802
      Witam wszystkich forumowiczów. 2017 rok pokazał że warto pisać tu o swoich doświadczeniach w ramach konkretnego naboru. "Za chwilę" ruszy II nabór na Restrukturyzację - więc otwieram nowy temat. Na stronach RCL jest już projekt nowego rozporządzenia - zmianiają się warunki i punktacja. Zapraszam do dyskusji
    • Przez Mateusz835
      Jakie dokumenty muszę mieć żeby dostać dotakje na restrukturyzację małych gospodarstw?
    • Przez rocknrollnik1
      Do założenia tematu skłoniły mnie warunki pogodowe (susza) oraz komentarze użytkowników.Proszę o opinie i prognozy nt zabezpieczenia bazy paszowej,stanu upraw paszowych.Może to pomóc przy ewentualnej wymianie między terenami z nadmiarem paszy a tymi z niedoborem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj