Sydys

Pieniądze z odszkodowania

Polecane posty

Sydys    0

Hej,witam.Miałam wypadek który odbył się na terenie zakładu pracy.Z racji na długi czas zwolnienia lekarskiego zostałąm zwolniona z pracy.Dostałam odszkodowanie ale uważam je za zbyt niskie słyszałam że sprawe można oddać w ręce firmy która przejmie odszkodowanie.Tak jak tu https://automobilis.pl/doplaty-do-odszkodowan/ Co myślicie o tym?

Edytowano przez Sydys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
Jeśli dostałaś i odebrałaś kasę to nie wiem czy jeszcze możesz składać roszczenia a co do tych firm to trzeba dokładnie czytać umowę co oni tam chcą w zamian jeśli masz jeszcze czas na odwołanie się od postanowienia firmy to nawet idź do jakiegoś radcy prawnego niech Ci napiszę odwołanie i roszczenie o większe odszkodowanie, podaj jakieś koszty dojazdu na leczenie jakieś takie rzeczy... ja bym walczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina76    0

I co dostałaś jakąś sensowną dopłatę do tego odszkodowania? Pytam bo mam bardzo podobną sytuację i się waham bo już różne opinie słyszałam o takich firmach - niekoniecznie dobre, ale ktoś mi polecił JW GROUP: https://odkupodszkodowania.pl/

Edytowano przez Malwina76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Franke
      Muszę uzbierac ok. 400 zł w przeciągu miesiąca. Macie może jakieś pomysły.
      Pomóc sąsiadom nie pójdę ponieważ razem z bratem i mamą prowadzimy gospodarstwo i zawsze jakaś robota w domu jest.
      Z góry dzięki za propozycje.
      Pozdrawiam
    • Przez mantas
      Mam na myśli kupowanie młodych byczków, odchowywanie i sprzedawanie, jest to opłacalne czy nie?
      Jak ktoś coś wie to proszę pisać, i proszę o pomoc w rozpoczęciu takiej hodowli
    • Przez PolskiTraper
      Witam. Interesuje mnie szczera opinia na temat wypłaty odszkodowań łowieckich, a dokładniej czy myśliwi je rzeczywiście wypłacają. Jakie to są sumy tzn. czy współmierne do szkód spowodowanych przez zwierzyne. Widziałem tutaj na forum w jednym z tematów, że opinie są bardzo złe tzn. myśliwi nie dopełniają swoich obowiązków jakimi są wypłaty odszkodowań, często są to sumy niewspółmierne do strat. Powiedzcie jak to w rzeczywistości u was jest.
      Jestem również zainteresowany stosunkiem samych myśliwych do rolników, ich podejściem do tematu. Proszę o szczere wypowiedzi.
    • Przez Mat
      Witam.
       
      Przedstawię moje pytanie z jakim się borykam.
       
       
      Wybieram się do pracy i idę na rozmowę lecz umowa będzie o pracę.
       
      A dostałem dzisiaj drugą ofertę, tyle że musiał bym założyć własną działalność gospodarczą. A pytanie moje brzmi. Jeżeli w przyszłości bede chciał się starać o młodego rolnika (2,3,4 lata) to będę mógł złożyć wniosek prowadząc prywatną działalność gospodarczą?
      Obecnie nie mam żadnej ziemi na siebie. Ale składając wniosek nie bedzie problemu z jej przepisaniem. Chodzi mi jedynie o tę zależność czy prowadząc działalność gospodarczą bede mógł bez problemu starać sie o młodego rolnika czy też trzeba będzie rozwiązać ją?
      Bo również myślałem nad wnioskiem o dofinansowanie z urzędu pracy iż w chwili obecnej jestem bezrobotnym. Lecz korzystając z pomocy urzędu nie bedę mógł potem z młodego rolnika.
       
       
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
      Pozdrawiam
    • Przez szakajacapomocy
      Witam. Szukam kogoś najlepiej kancelarii która pomoże mi odzyskac moje pieniądze które poprzez wystwione faktury powinnam otrzymać. Co mam dalej zrobic i zna ktoś z Was jakąś kancelarie która sie zamuje windykacją.Dziekuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj