Polecane posty

AdamKryski    0

Witam. Zetknął się ktoś z oponami ozka cultor  vredestein 16.9 r28? Proszę o opinię... pozdrawiam

 

Edytowano przez AdamKryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Cultor to tanie w miarę niezle opony vredestainy to dobra marka moim zdaniem na równi z topowymi markami jak Michelin czy trelleborg 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Cultor - serbski producent należący do czeskiego Mitasa, stosowane na pierwszy montaż np. przez Ursusa. Mam takie opony w małym ferdku i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Vredestein - holenderski producent, obecnie zakupiony przez indyjską grupę Apollo Tyres, opony z dobrą renomą.

Ozka - turecki producent, najmłodsza firma z wymienionych i najsłabsza w tej stawce jakość. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Historyk
      Siema!
      Mój sprzęt jest strasznie twardy podczas jazdy. W czasie pokonywania nawet delikatnych dziur miota mną jak szmatą Poprzedni właściciel używał tego sprzęta do prac transportowych i w związku z tym ciśnienie w oponach jest bardzo duże. Chciałbym jeździć z większym komfortem. Do ilu bar spuścić ciśnienie w kapciach? Opony w nim to 16,9 tył (R 38) i przód 12,4 ( czy 12,5 coś takiego). Aaaa a propos przedniej osi to opony w nim mają na bokach takie wybrzuszenia. Chyba nie jest to normalne?
    • Przez BIZULEK
      Zakładam ten temat ponieważ nie znalazłem danych na jakie ciśnienie powinno się pompować koła w Renault
    • Przez Massey16
      Co sądzicie o oponach na tyl 650/65r38  a przednie 540/65r28 do massey ferguson 2620 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj