Hasaki

Dotacja a ubezpiecznie

Polecane posty

Hasaki    0

Witam serdecznie,

od pewnego czasu pracuje na umowę o prace, automatycznie utraciłem ubezpieczenie w KRUSIE i przeszedłem do ZUS.

Czy po tej zmianie mogę dalej składać wniosek na dopłatę na:

-JPO

-ONW

- Premie dla młodych rolników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
jak skladasz na mlodego rolnika musisz byc w KRUS po przyznaniu dotacji ale jk masz juz dluzej ziemie na siebie to MR ci nie przysluguje

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasaki    0
2 godziny temu, debrzyna napisał:

Koledze chodziło chyba o premie dla młodego ale w dopłatach bezposrednich

Dokładnie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
    • Przez wroobelek
      Witam od paru lat jestem właścicielem gospodarstwa ok 9h, chciałbym się dowiedzieć czy w sytuacji kiedy pracuję i jestem ubezpieczony w ZUS mogę skorzystać z jakiejkolwiek dotacji np na modernizację budynków lub jakiejkolwiek innej, z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez jarekvip99
      Może ktoś wie czy z Unii lub ochrony środowiska lub innej organizacji można dostać jakąś dotacje na melioracje gruntów? Jest tego 5 ha i ziemia dobrej klasy bo 60 procent 2 klasa A reszta 3 klasy. Na własną rękę to trochę drogo a spółka wodna w gminie można powiedzieć że nie funkcjonuje. Grunty zostały kupione i nigdy nie miały melioracji choć rów przy samym polu i wszystkie inne pola dookoła są z melioracja no ale tutaj podobno właściciel sobie jej nie życzył 
    • Przez młodyrolnik2000
      Do kiedy jest przyznawana dotacja na młodego rolnika i czy starczy zawodówka by ją otrzymać? Czy załapie się w 2021 roku na młodego?
    • Przez damiandg
      Czy ktoś mi odpowie jak to jest na 100% z braniem dotacji po skoszeniu łąki kosiarką bijakową. Czy to jest nie tak że trzeba skosić i zebrać? Ja od paru lat kosze kosiarką rotacyjną zbieram i wywożę na pryzmę. Dużo łatwiej było by zmulczować łąkę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj